Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, mégis mi volt ez és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kora reggel az utcán szembe jött velem egy furcsa alak. Vámpír lánynak tűnt (inkább szőrös lábú prostinak) távolabbról, de furcsa volt a járása platformban, gondoltam van benne pár ital. Volt is, de pasi volt, méghozzá helyes. Fogjuk rá.. és jól állt neki a smink, csak a cipője, és a szoknya volt rajta fura. Volt vele egy zombi, és egy Harry Potter utánzat, és távolabb egy boszi lány dőlt egy oszlopnak egy másik boszival, szóval buliról jöttek, gondolom. Próbáltam a közelről inkább transzinak látszó pasit nem nagyon megbámulni, de akkor a zombi oldalba bökte, ő pedig rám nézett, elkerekedett a szeme, megállt, majd érzékien elnyílt a szája, kb. 10 méterre tőlem. Én lehajtottam a fejem, nem álltam meg, próbáltam őket kikerülni, de éreztem magamon a tekintetüket, és a pasi megfordult és utánam lépett, én pedig odafordutam, mire elkapta a csuklóm, én pedig reflexből felpofoztam, habár a kulcscsontjával volt egy magasságban a szemem. Nem eresztett. Lerúgta a platformját, és sörszagú lehellettel azt mondta: Most tuti hülyének nézel, de muszáj újra lássalak. Esetlenül a haverja zsebében matatott, és egy tollal a karomra írt egy telószámot, és egy nevet. Majd elengedett, és azt mondta: gyönyörű vagy, ha gondolod hívj fel, nem vagyok transzi vagy ilyesmi. Kérlek! És a haverjai már rángatták is el, és röhögtek. Nem tudom mit tegyek. Tetszett, de lehet, hogy nem is az ő száma, vagy nem is fog emlékezni vagy mit tudom én.

2013. nov. 1. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez vicces :D Inkább nézz utána elsöként fb-on! De ha úgy nem találod meg, egy próbát megér a telefon! ;)
2013. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaja telcsizd föl! :)
2013. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ez nem kamu, akkor, miután felhívtad a srácot / találkoztál vele írd meg a végét priviben, mert tök jó sztori :D

A végén, ha összejöttök, film lesz belőle

2013. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Muszáj felhívnod!!!:D
2013. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
PRÓBÁLD MEG HA NINCS MÁS PASI AZ ÉLETEDBE.mINDJÁRT IROK TÉMÁKAT. nÉZD CSAJSZI a szex mindig kell, ne várd meg míg kiéhezett vadmacska leszel. Most cselekedj akár válaszom után is felhivhsatnád. Ugyanis a pasi a legjobb alakját fogja elvinni a rnadira!!!! ebben biztos lehet ezután az incidens után...:) szóval cselekedj és ha megsem tetszik a pasi akkor ugye létezik 0 3perces randi vagy megkéréd a banőd hogy hivjon fel a randi után 5percel és elmész egy ürüggyel vagy maradsz mert tetszikn REMÉLEM VILÁGOS VOLTAM! :) PUSZPÁ
2013. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Írd meg majd, hogy mi történt! :D
2013. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

témák ismerkedéshez:

1.gyerekkor

2.suli,bénzások,siker stb.

3.hobbi

4.stílusok : zene,kaja,ruha,színek

5.tervek későbbre

6.előző párkapcsolatok,de csak puhán felhozva a témát

7.szabadidő (ami nem ugyanaz mint a hobbi)

8.barátok

9.munka,elfogalaltság

10 család

11. programtervezések együtt: vacsorából>séta>sétából>szoba>szobában ágy>ágyból szív

Na psuz

2013. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak egy kereszt vagy becenév, és halottak napján fél 11-kor hívjam fel?? Ááá... nem tudom mi legyen! Egy festett, szoknyás, spicces pasi... el sem hinném, ha nem lenne a csuklóm fölött egy halvány karcolás és egy telószám.
2013. nov. 1. 22:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy karmolás, amit a műkörme hagyott!! Az eszem megáll. Elolvadok olyan helyes, de mondjátok, ugye ennél már csak jobb lehet??
2013. nov. 1. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Túl hosszú a kérdés, nem olvasom.
2013. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!