Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Nem nagyképűsködni akarok és őszinte minden mondatom, valamint nem ismerkedni szeretnék, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi.

25 éves lány vagyok, az átlagosnál jobb anyagi körülmények között nőttem fel, és van egy kis lakásom. Egyetemet végeztem, most csak részmunkaidőben dolgozom, de örülök, hogy ez is van. Szüleim, ha megszorulok, tudnak támogatni. Külsőre a visszajelzések alapján átlagon felülinek gondolnak, igényes vagyok ebben a tekintetben magammal szemben. Párom nincs két hónapja.

Az interneten megismerkedtem egy fiúval. Ő munkanélküli és középiskolát végzett. Nagyon szegény anyagi körülmények között él a szüleivel, valamint van egy nagyon súlyos testi fogyatékossága is.

Sokat beszélgetünk, ő találkozni szeretne velem, nekem is nagyon rokonszenves.

Anyukám azt mondja, hogy ne szédítsem a srácot, nem perspektíva nekem. A belső dolgok számítanak, de nem tudom mit csináljak, talán előbb-utóbb zavarna ez a sok különbség, Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. márc. 26. 18:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%

ha ilyeneken gondolkozol, ne is találkozz vele.

maradj a te apuci bmw-es fia típusú pasiknál. az való neked.

2012. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Tipikus hozzászólás...

Ez anyukám véleménye, de csak általánosíts!

2012. márc. 26. 18:43
 3/32 anonim ***** válasza:

perpill téged aggaszt nem?

am is mit kezdene a középiskolai végzettségével? te tartanád el? loll

mi a testi fogyatékossága?

2012. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Ha anyukádnak pár hete folyamatosan ez lenne a témája, téged is aggasztana.:)

Ő ilyen művész-féle és szerinte ehhez nem kell diploma, de sztem is könnyebben találna melót.

Fogyatékosság: (nem akarom, hogy beazonosítsa magát esetleg, bár mindegy)

súlyos és látványos, sajnos

2012. márc. 26. 18:50
 5/32 anonim ***** válasza:

Igaza van anyukádnak.

Ha még téged nem is zavarna, hogy olyan a srác, amilyen, de őt elkezdené frusztrálni egy idő után...

Higyj nekem, én összejöttem már egyszer egy nagyon csúnya, és nagyon szegény fiúval. Alapjába véve nem zavartak ezek a dolgok, de ő mindenbe belemagyarázta, hogy én lenézem őt, egyre jobban frusztrálták a különbségek. Odáig merészkedett, hogy azt sugallta, hogy az én családomnak kellene szégyellnie magát, amiért olyan "burzsujok" vagyunk.

Hidd el, nem sülhet ez jól, egy férfinak szüksége van arra, hogy férfinak érezze magát.

2012. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a találkozás, ismerkedés még nem kötelez semmire, hacsak nem ugy inditottál. Tényleg ne széditsd, ne igérj neki semmi olyant amit megbánnál. Lehet, hogy késöbb zavar majd a sok különbség, de az is lehet, hogy nem. Ismerd meg alaposabban és majd meglátod.Anyukádat is megnyugtathatod, ha kellö érettséggel ismerkedsz.
2012. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igen, én is hallottam ilyen történeteket, azért aggódom.

Fordítva még jobb lehet a helyzet, ha a pasi okosabb, gazdagabb, de szereti a nőt és mindent megoszt vele.

Anyukám is "burzsuj" volt, apám meg egy egyszerű ember.

Ahol tudta, megalázta anyámat és a mai napig mindenkit lenéz a kisebbségi komplexusai miatt...

Persze nem mindenki ilyen, de nem akarom, hogy a karma ismételje önmagát.:)

2012. márc. 26. 19:00
 8/32 anonim ***** válasza:
ha mar most ezen gondolkozol, akkor nem is erdemled meg azt a fiut. pedig lehet eleted.parja lehetne. mar nem azt az idot eljuk, hogy a szulok nem szolhatnak bele, hogy kivel hazasodj. eza te dontesed ne a szuleide. ha az o tanacsuk lesz a donto, akkor te eletkeptelen vagy, allj a sarkadra.
2012. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Jó , hát igaza lehet anyukádnak. Én nem kezdenék egy fogyatékos emberrel ,ez biztos : / . Persze nekik is szokott lenni párjuk - de nemértem miért és hogy jöhet nálad egyáltalán szóba?! - Talán te olyan típus vagy aki képes együtt lenni ilyen emberrel. Akkor viszont... hát nemtudunk helyetted dönteni.

Szerintem nem gondolod komolyan... Meg szerintem ez a túlzott belső a fontos mánia... Én is voltam már így, hogy annyira kedves és megértő és támogató és nem utolsó sorban szerelmes volt belém valaki ,hogy összejöttünk. Csak így utólag jöttem rá ,hogy a belső dolgok és a kedvessége(mert akkoriban nem támogattak sokan) miatt jött ez létre , és szörnyű volt ,hogy úgy éreztem valami hiányzik ,hogy nem kívánom az illetőt. Pedig nem volt csúnya vagy fogyi , szép is csak engem egyszerűen nem fogott meg. Kínszenvedés volt. Úgy lenni valakivel hogy nem kívánod. Persze a k*rváknak megy de ők pénzért csinálják.

Szóval tapasztalatom alapján azt mondanám hogy ööööö NEM ajánlom. De tényleg emberfüggő.

Azért sok sikert!

2012. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Üdv!


Anyukádnak sajnos igaza van! Erre nincs mit mondani. Mi sem vagyunk jó módúak, de azért szegények sem, de akkor is azt mondom, hogy anyukádnak van igaza. Meg akar óvni a későbbi kalamajkáktól. Hallgass rá!


F22

2012. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!