Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
Mostanában One Direction rajongó lettem, és itt is olvasgattam a velük kapcsolatos kérdéseket. A legtöbb utólkozó azzal indokolta a nemtetszését, hogy 'kis buz.ik' meg persze sokan a zenéjüket is ócsárolják, de ez más tészta, most az első tulajdonság van terítéken. Szóval, ha valaki meleg, akkor azt utálni kell? Amúgy sem hinném, hogy azok, mert mindegyiküknek volt már barátnőjük.
2013. nov. 2. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szokd meg, a magyar nep mindig gyulolkodo volt, es nehezen valtozunk meg...
2013. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2013. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon szeretnék egy meleg barátot,fõleg ha lányosabb :)

16/L

2013. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Arra lennék kíváncsi, hogy az első valoszolót miért pontoztátok le ennyire? A kérdésre csak annyit tudok mondani, hogy egyáltalán nem baj, ha valaki meleg... Jó oké, Te nem vagy az, csak úgy mondtam...
2013. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok oda azért a kölyök csapatért, de még én sem szoktam lemelegezni őket. (azzal a melegeket sérteném meg...)

komolyra fordítva a szót: ne törődj velük. azért csinálják, mert unatkoznak, nincsen jobb dolguk. az ilyen embert kezd el sajnálni, és mondd is neki!

a melegekkel nincsen semmi probléma addig, amíg el nem kezdenek nyelvezni a metróban. ha hetero pár lennének, akkor sem lenne gusztusos. tőlem simogathatják egymás karját, foghatják egymás kezét, nézhetnek egymásra nagy kerek szemekkel bárhol, csak ne nyelvezzenek, max diszkrétebben. szerintem...

továbbá van egy olyan ember típus, aki nem képes elfogadni mást, csak amilyen ő. szőke, kék szemű, fehér bőrű, hetero. ha más a véleménye az embernek, mint neki, azt is utálja és megveti. az ilyen magyar embert jobb kerülni.

2013. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

4-nek!

a hülye emberek pontozhatták le, akik úgy érezték, hogy leszólták őket, miközben a válaszoló csak annak szánta azt, amit írt, akire ténylegesen vonatkozik. csak hát ugye sok rétű az emberek tömege, és nem mindenki képes felfogni ennyi dolgot sem... :)

mondok egy példát, elbeszélgettem egy ismerősömmel, aki intelligensnek vallja magát, a Gravitáció c. filmről. azt mondta több szempontból is rossz volt a film. kértem, hogy mondjon példát, mire azt mondta, hogy amikor a Sandra Bulocknak George Cloony SZELLEME segít.

vannak emberek, akik annyit nem képesek elképzelni (még ha az orruk elé rakod, AKKOR SEM), hogy Sandra Bulock elájult, az oxigén hiányban. egy kábult állapotba került. Cloonyt csak ő KÉPZELTE oda. nincs itt szó semmiféle szellemről... ez egy teljesen normális film. semmi természet feletti erőről nincs benne szó.

Szokd meg. hülye emberek mindig lesznek, akik a saját szélsőséges véleményüket szajkózzák. kerüld el őket! ennyit tudok ajánlani.

2013. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2013. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, csak páran arra szakosodtak hogy amit nem értenek már mindjárt fújogatnak mint valami nem is tudom hány éves.. oké lehet a mai világban az ovisok is tudnak internetezni ki tudja..


Akik meg az 1#est lepontozták lehet amiatt tették részben, mert kicsit pontatlan a mondat, hisz nem mindegyik magyar ember gyűlölködik, csak pár bigott stb. egyén akik attól élveznek hogy beírjanak mindenféle uszító fújogató kommenteket.

2013. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne baj.de őket egyszerű utálni.

ha zsidózol akkor csúnya antiszemita vagy

ha cigányozol akkor csúnya kirekesztő vagy

ha bu-zizol az senkit sem érdekel

2013. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!