Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy dolog érdekelne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy dolog érdekelne?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni,hogy létezhet számomra is pár ezen a világon?.

Sose járok sehova.utalom az utazást.Kerülöm az embereket.

Alig jártam suliba.Állandóan csúfoltak és bántottak,és a napi problémák miatt feszült vagyok és ideges...Nem sok minden érdekel...Igazából gyűlölök élni,de vissza fognám magam egy csaj miatt.

Es nem érdekel,hogy néz ki valaki,csak a belső számít nekem.



2013. nov. 2. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy akkor nem!Szedd össze magad.Légy férfi!
2013. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Te ilyen vagy. Nem baj, ha nem vagy túl szociális, de kicsit nyitottabb lehetnél :) Egyébként sok lányt a kicsit visszahúzódóbb fiúk érdekelnek, mert titokzatosak, de ne vidd azért túlzásba!
2013. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az igaz, hogy egy barátnő nagyon vissza tudna fogni, sőt szerintem meg is változtatna.

de ezekkel a tényezőkkel, hogy találj egy lányt magadnak...pfffff...háát....hogy is mondjam...cinkes, de csodák még léteznek.

2013. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy van olyan tulajdonságod amiért lehet téged szeretni?

És ezt valahogy megtudják a lányok is?


Mert ha mindkettőre vagy egyikre nem a válasz, akkor csak a csodában reménykedhetsz.

2013. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
necces
2013. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2-es: nekem annyira sikerül ez a visszahúzódás, hogy nem is tudnak a nők létezésemről (mondom ezt úgy, hogy már voltak barátnőim) egy ideje XD
2013. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kettes vagyok :D Háát, drága hatos, akkor valamit rosszul csinálsz egy ideje :D Én megveszek a titokzatos, kicsit darkos srácokért :D
2013. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha ilyen hülye vagy akkor nem!Szedd össze magad.Légy férfi!

-Hagyjatok mar ezt a Légy férfizést -_-

2013. nov. 2. 10:02
 9/13 A kérdező kommentje:

van olyan tulajdonságod amiért lehet téged szeretni? van

És ezt valahogy megtudják a lányok is? nem

2013. nov. 2. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Szokásos rinya.
2013. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!