Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alazzak meg egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alazzak meg egy fiu bosszubol?

Figyelt kérdés
Nincs rola olyan kepem es nem szoktunk talalkozni.
2013. nov. 2. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
légy boldog. Ennél nagyobb bosszú nem is kell.
2013. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Láttad a Kill bill első részét?


Leszámolás a Kék levelek házában?


Na az leszámolás volt a javából. A csajt is átverték, hülyitettték, na, de az vissza is vágott, keményen méghozzá.

2013. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 BlackSword ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták: dörgöld az orra alá mennyire boldog vagy nélküle... Ameddig a bosszún töröd magad, Te láncolod hozzá magad...
2013. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Tarts meg méltóságot, fogadd el a helyzetet, és lépj tovább.
2013. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Kill Bill ugrott be rögtön:,,A bosszú hidegen tálalva a legjobb."


Komolyra fordítva a szót,szerintem a harag rossz tanácsadó,a bosszú pedig gyerekes és kicsinyes dolog.Amíg bosszún töröd a fejed,addig foglalkozol az illetővel,tehát kötődsz hozzá.Nem éri meg,inkább lépj tovább,az jobban fog fájni neki!

2013. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg a boldogság a legnagyobb bosszú...

az én exemnek is ez fáj, pedig nem szándékosan bosszantom azzal, hogy boldog vagyok...az alázást ő is megérdemelte volna....


ő megrekedt azon a szinten, amikor engem bántott ( 18 évesen), én továbbléptem, hisze eltelt azóta 8 év... a nyáron összefutottuk, akkor derült ki, hogy ugyanott tart, csalja a menyasszonyát, és a menyasszony is csak azért az, hogy megnyugtassa, elvenni sosem fogja (ezt így nekem megmondta), és közölte, hogy elcseszte, amikor engem bántott.... mondtam hogy késő bánat eb gondolat ((ezt arra reagálta le, hogy nekem most volt az esküvőm a férjemmel)


8.

2013. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Lopd el az ékezeteit, attól biztos nagyon begurul.
2013. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Teged asnalak el olyan melyre hogy az nem igaz. Ismeretlenul ismeretlennek ilyet irni..gratula. Masfel evig becsapott es nincs mas otletem amivel vissza vaghatnek."


Hát B+ nőként írtam azt,hogy ásd el magad!Bosszú semmire sem jó!Csak a szánalmas kis tizenéves p*csák hiszik azt,hogy a bosszú bármire is jó!Ha lenne egy kis eszed rá jönnél arra,hogy azzal semmit sem oldasz meg!

Ha meg másfél év alatt nem bírtál vele találkozni,és képed sincs róla mit vársz?Hogy majd sajnálni fogunk?Ébresztő aranyom,te csesztél ki magaddal,mert hagytad magad!

2013. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megalázhatod, de akkor utána ő téged megint megalázni....biztos h ezt akarod?
2013. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
légy boldog nélküle. Annál nagyobb busszú nincs.
2014. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!