Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókolózás megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás megcsalásnak számít vagy csak a szex?

Figyelt kérdés
smároltam párszor egy nős pasival, meg volt egy kis tapi mindkettőnk részéről, de nem feküdtem le vele. Nekem van barátom, neki meg felesége, szerintetek megcsaltuk őket? (légyszi, ne írjátok meg, h mekkora ribi vagyyok, így is rosszul érzem magam a dolog miatt) 22/N
2013. nov. 2. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De még mennyire. Nálam már a flört is elbizonytalanító tényező!
2013. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az a lényeg, hogy a válaszadók szerint megcsalás-e vagy nem, hanem a párod mit gondol erről. Remélem azért van benned annyi gerinc, hogy ezt elmondod neki őszintén, ha már vadidegenekkel is kitárgyalod ez a minimum.
2013. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ó ezt a kérdést én is kiírhattam vna ugyanis velem is ugyanez a szitu perpill.Csak a pasi nem nős, hanem bartánője van. Én nem érzem magam rosszul miatta bárki bármit mond,én meg akarom szerezni,mert szeretem...
2013. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Bevallom nagyon jól esik, hogy valaki legalább megért (habár nem kell, hogy rámondja senki arra, amit csináltam és valószínűleg még fogok, hogy az helyes, mert tudom, hogy nem). És igen, én is beleszerettem az illető pasiba, aki nős, de úgy, mint még soha senkibe!!! De a barátomat se akarom bántani, mindig tök rendes volt velem... Elég pocsék egy helyzet, amibe belekerültem, nem tudom, hogyan mászok ki belőle.
2013. nov. 4. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!