Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, apák! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák, apák! Honnan lehet tudni, hogy a fiad maszturbál (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy anyuka vagyok, van egy 9 és fél éves fiam. Még nem nagyon figyeltem fel rá, hogy játszik a fütykössel, de ti szülők, ha majd nagyobb lesz, milyen dolgokra vagy neszekre kéne felfigyelnem? Esetleg tanácsok, szóljak, hogy hagyja abba, vagy rányissak és szóljak neki, hogy akkor csinálja, mikor nem vagyok itt vagy valami? Vagy csak hagyjam?


Ja, és bocsánat, nem tudtam jobb kategóriába sorolni.



2013. nov. 2. 19:08
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát, egyértelmű dolgok, hogy tudjam mikor masztizik a fiam.
2013. nov. 2. 19:31
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
ok, szerintem kamu kérdés.
2013. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Na, látjátok ezért nem szeretem a Gyakorikerdeseket, nem segítenének valamiben, hanem tele van hülye 11 évesekkel ez a honlap és "trollkodnak". Köszönöm a tanácsokat!
2013. nov. 2. 19:39
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Takarodj pszichológushoz/pszichiáterhez légy oly szíves!!!


Miért kellene neked tudni, hogy mikor masztizik?! Ezzel az erővel mondd el te is a fiadnak, hogy mikor maszturbálsz... -_-'

2013. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
beteg állat
2013. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Csak egy valamit nem értek, hogy téged ez miért érdekel? És miért akarod tudni hogy mikor maszturbál?

Ezt magyarázd már el légyszi.

Mert ez csakis az ő dolga. Attól félsz hogy rányitsz? biztos óvatos és nem fog olyan neszeket kiadni amire neked föl kéne figyelned.

Dehát te is voltál gyerek, megérthetnéd hogy ez természetes. Nemhogy még szólsz neki hogy hagyja abba... az nem csak neki lenne kellemetlen, hanem neked is. SŐT leginkább neked, hogy hallgatózol.

2013. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

szerintem ne figyelj a neszekre, teljesen rá tartozik, hogy mit csinál. a kopogást tényleg iktasd be, mert ciki (nagyon ciki!!) ha rányitsz:) semmi képpen se mondd neki, hogy hagyja abba, mert még azt hiszi rosszat csinál. ez teljesen normális, hagyd hagy csinálja.


neszekre mint mondtam ne is figyelj, mert bármikor csinálhatja.. lehet hogy éppen hangos zenénél, vagy ha sokat van a fürdőben, sőt akkor is lehet ha nagyon csend van.. bármikot, erre nincsenek különösebb jelek vagy hangok:)

2013. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a beteg állatok! Milyen generáció ez :( Régen nem voltak ilyenek. Kösz mégegyszer a segítséget..
2013. nov. 2. 19:49
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig te vagy gyomorforgatóan beteg. Hagyd békén a fiadat békében maszturbálni! Semmi közöd hozzá, hogy mikor csinálja.
2013. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy nem hagyom maszturbálni. Csak megkérdeztem, hogy mit csináljak, mi a tanácsotok. Én magamtól hagynám is maszturbálni. Csak az a gyerek részéről nem ciki, hogy az anya tudja mikor masztizik a fia?
2013. nov. 2. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!