Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (és nők), hogy érint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (és nők), hogy érint titeket ha kiderül egy srác rátok gondol amikor maszturbál? . Hogyan érint?

Figyelt kérdés
Lányok (és nők), hogy érint titeket ha kiderül egy srác rátok gondol amikor maszturbál? Hogy érint, ha nyilvánosan kiderül, és hogyan ha félig meddig titokban? Egyáltalán, mennyire érdekel titeket ez a téma, mert sok lány aki elég szexire veszi a formát tudhatja ő is, még ha csak gondolatban ott lesz sok hím ágyában? És most, nem a tetszik vagy sem lényegű, vagy lesz belőle vagy sem témájú válaszokra vagyok kíváncsi légy szíves. Hanem magára arra, hogyan érint, hogy ezt váltod ki a másik nemben?
2012. dec. 16. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kiderült h a volt osztály társam rám gondolt mikor kiverte xD engem nem zavart nem is érdekelt mondjuk :DD 14/l
2012. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem gáz, mert jó nőnek tart, és ezért maszturbál rád!
2012. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
tetszene, mert ez azt jelenti h jó csajnak tart :)21L
2012. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem is tetszik. Jó érzés hogy felizgul ha rám gondol :))
2013. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
csak ha nekem is tetszik félig-meddig a srác
2013. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nálam kiderült 1 fiu rám gondolt közben de tetszik a srác szoval nem érzem nagy bajnak sőt inkább bóknak hogy ilyen heves érzelmeket táplál irántam
2013. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hűűűűűűűű. Nekem egyik barátom mondta el, hogy ő bizony rám szokott gondolni, amit azért furcsállottam, mert akkor még volt barátnője.

Elég rideg, ha így belegondolok, onnantól kezdve kb. olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mintha nem a barátot, hanem csak egy szextárgyat látna bennem.. De mi végül ezt meg is beszéltük és okés a dolog.

Mostmár úgy vagyok vele, csinálja, ha ez esik jól neki és néha mostanában én is rá szoktam gondolni... :-D vicces lenne tudni, hogy egyszerre csináljuk és mindketten egymásra gondolunk. :-D

2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

wow


Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 20. 15:41
 9/11 anonim ***** válasza:
hát derült már ki ilyesmi,és igazából elég hízelgő mindenféle szexuális fantáziák főszereplője lenni,max akkor érintene kényelmetlenül ha egy fiú barátom mondaná ezt,vagy ami még rosszabb, egyik barátnőm pasija.
2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Baszasd meg magad vele
2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!