Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, apák! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák, apák! Honnan lehet tudni, hogy a fiad maszturbál (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy anyuka vagyok, van egy 9 és fél éves fiam. Még nem nagyon figyeltem fel rá, hogy játszik a fütykössel, de ti szülők, ha majd nagyobb lesz, milyen dolgokra vagy neszekre kéne felfigyelnem? Esetleg tanácsok, szóljak, hogy hagyja abba, vagy rányissak és szóljak neki, hogy akkor csinálja, mikor nem vagyok itt vagy valami? Vagy csak hagyjam?


Ja, és bocsánat, nem tudtam jobb kategóriába sorolni.



2013. nov. 2. 19:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az a gyerek részéről nem ciki, hogy az anya tudja mikor masztizik a fia?"

Akkor miért akarod tudni, hogy mikor csinálja, ha szerinted ciki?

2013. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális kérdező.:S hagyd már békén azt a gyereket, hadd csinálja, még hogy milyen generáció a miénk? a te kérdésed alatt szinte csak normális válaszok vannak, 20 évesen több eszem van, mint neked. a baj veled van...
2013. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi a búbánatos halálért akarod tudni, hogy mikor recskázik a gyerek? Magyarázd már el nekem!
2013. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Perverz beteg állat!

Mit akarsz vele kezdeni, hogy tudod, mikor csinálja?


Te is leállsz ujjazni magad az ajtó előtt, vagy mi?

Vagy felveszed a neszeket, és felteszed a napi szarra?

Szegény gyerek!

A legjobb az volt, hogy rányissak?

Te örülnél neki, ha nézné mikor a papával dugtok?

Az ilyen kölykök szoktak 10 évesen lelépni otthonról.

2013. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Kösz. Hagyjatok békén. Nem vagytok normálisak. Én hagyom maszturbálni.
2013. nov. 2. 21:22
 26/30 anonim ***** válasza:

"Nem vagytok normálisak"

Igen, csak te mész az autópálya jó oldalán, mindenki más elszúrta. :)

2013. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
20%

Az interneten elég sok cikk megtalálható a témával kapcsolatban, szerintem keress rájuk!

[link]


Nem vagy beteg egyébként, pusztán próbálsz modern felfogást képviselni a kérdésben, csak nem a legjobban jöttek ki a dolgok.:)

2013. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm 27-es. :-)
2013. nov. 2. 22:40
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Kesz!

Az ilyen embernek aranyhorcsog valo, nem egy gyerek.


"Esetleg tanácsok, szóljak, hogy hagyja abba, vagy rányissak és szóljak neki, hogy akkor csinálja, mikor nem vagyok itt vagy valami? Vagy csak hagyjam? "


Szerinted artalmas, vagy mi?

F/\sza otlet ranyitni, hatha maradando lelki serulest okozol vele neki. Arrol persze nem hallottal, hogy egy ilyen akcionak egyenes kovetkezmenye lehet pl. hogy egesz eleteben korai magomles-problemai lehetnek...

Olvass tobbet!


Scavenger

2013. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Én magam is hasonló cipőben járó édesanya vagyok, mint annó Te voltál. Örülnék, ha privát levelezésben beszélgethetnék veled ebben a témában.
2022. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!