Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiktől érdemes segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiktől érdemes segítséget kérni itt gyk-n?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy vannak itt olyan emberek, főleg férfiak, akik elhitetik priviben, hogy ők szívesen segítenek és adnak tanácsot, és nem ismerkedni akarnak, majd mikor kiderül számukra, hogy a kérdező valóban nem akar tőlük semmit v. mégsem olyan a hölgy mint amilyennek ők gondolták, akkor eltűnnek mint a kámfor és eltűnik a nagy segítő szándékuk is ezzel. Én nem akarok általánosítani, mert biztosan vannak normális emberek is itt. Csak arra gondoltam, hogy azoktól fogok segítséget kérni, akik nem írnak állandóan priviket, csak megválaszolják a kérdéseket és a nick-jük is látszik, és lehetnek ezek nők, férfiak egyaránt. Mert talán nekik nincsenek hátsó szándékaik és tényleg segíteni akarnak. Csak hát honnan tudhatnám, hogy kik azok a felhasználók, akik ezt nem bánnák , mert nem akarok én ráírni csak úgy senkire. Szóval nem egyszerű, mert többnyire azok az emberek írnak privit, akik defektesek v. van valami stiklijük . Tisztelet a kivételnek persze. Szerintetek mit kéne tennem?
2013. nov. 2. 23:43
1 2 3
 1/25 Moszuke ***** válasza:
100%
hát felteszed a kérdést és mi megválaszoljuk itt. minek ahhoz privi?
2013. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Tőlem kérhetsz és én nagyon rendes ember vagyok, nem hiába vagyok itt én per pill itt az 1-ső helyezett.

expo vagyok.

2013. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
olvasd el amit írtam.
2013. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
szexelni
2013. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ne kímélj :)
2013. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Noydra ***** válasza:
Inkább az életben kérj segítséget, ha ez lehetséges, itt majdnem mindenki ismerkedni akar... Aki nem, az nem fog segíteni, de kivételt találhatsz :)
2013. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hmm, most majdnem ideírtam pár nick-et, de vhogy mégsem illene mások segítségét felajánlani. Figyeld a válaszait pár neked tetsző nick-nek, és amennyiben értelmesnek ítéled őket, nyugodtan írj rájuk:) Sztem senki nem fog elzavarni, tapasztalatból mondom.
2013. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Na, Cult lett volna az első, akit ideírok, zargassátok csak emberek, kíváncsi vagyok mennyire terhelhető:D
2013. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem neten, szóval segítek ha tudok.
2013. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem az interneten, viszont sajnos nincs kedvem segíteni. :'(
2013. nov. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!