Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes lenne segítséget...

Érdemes lenne segítséget kérnem? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 172 cm és most éppen 58 kg. Soha nem éreztem még jól magamat a bőrömben, emlékszek, hogy ovis/kisiskolás koromban is nézegettem magamat a tükörben, hogy milyen duci vagyok, és amíg a többi gyerek szórakozásból szaladgált, én tudatosan fogyni akartam. Sikerült többször is, de valójában soha nem tudtam magamnak megfelelni, aztán bedobtam a törülközőt, elöntöttem, hogy én mostantól normálisan eszek, mint a többiek, hónapokig elő se vettem a mérleget, és visszahíztam szinte mindent, de mindig volt egy pont, amikor kiakadtam, hogy megint mekkorára nőttem, és kezdtem az egészet az elejétől, pedig tudtam, hogy általában hiába fogyok le, akkor se leszek megelégedve magammal. Most érzem hogy megint itt tartok, tegnap egy fél müzliszeletet ettem, és rosszul voltam tőle. Gondolkoztam azon, hogy elmenjek-e orvoshoz, de ott max. felhizlalnak, a gondolatmenetemen nem tudnak változtatni, azon csak én tudnék, de nem megy. Egyébként minden más rendben van nálam, nem vagyok őrült vagy ilyesmi.

Most akkor menjek el orvoshoz, aki valószínűleg kiröhögne, hogy 58 kilósan miért nyavalyog valaki ilyesmin, vagy várjam meg, amíg lefogyok megint, mert akkor már legalább nem röhögnek ki, vagy hagyjam a francba, hiszen a gondolatmeneten úgyse tudok változtatni (már próbáltam)?


2013. okt. 30. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem! Én 14 éves vagyok 166 cm és 52 kg és vékony vagyok mint állat! jó nem túlzottan csupán normál testalkat, tehát semmi +! Ha maga 19 éves és 172 cm ÉS 58 kg akkor sehogy sem lehet kövér! SEHOGY! Csak bebeszéli magának! Nem kell! Nyugodjon meg maga jó úgy ahogy van!
2013. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DRUKKOLOK! :)
2013. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvos+ Pszihológus= normális lány

Figyelj,nincs semmi bajod,az önbecsülés hiányán kívül.

Ne traktáld magadat,és testedet diétákkal.

Fogadd el magadat,azt ahogy kinézel. Nem a kinézet a fontos érted? Oké,ez eléggé ilyen hülye mondásnak hangzik,de igaz érted? Te úgy vagy szép,ahogy vagy.

Menj el pszihológushoz!

2013. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!