Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a családom miatt menekülnék egy stabil kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Most szakított a barátom és érzem hogy vagy őt akarom vissza vagy akárki mást,aki szeret és akit szeretek.Anyám le se szarja a fejem,egy olyan nővel helyettesíti apámat,aki utál engem,apám meg mindent megígér,hogy majd találkozunk,de sosem ér rám.Tudom hogy gáz,hogy emiatt menekülnék egy kapcsolatba,de nem tehetek a családi helyzetemről..
2013. nov. 3. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon sajnàlom, ez egy szornyu nehèz helyzet! biztos, h nem èrdemled meg, ami most veled tortènik. èn is hasonlò cipoben jàrtam 18 èvesen. azèrt koltoztem el 2 hèt ismerettsèg utàn egy 10 èvvelidosebb sràchoz, mert menekultem otthonròl. ezt a sràc tudta, vissza is èlt a helyzetèvel, rà akart szoktatni a dogra, megcsalt, hazudozott, kihasznàlt ès amikor ellenàlltam, megvert. 4 èv utàn tudtam tole elszabadulni....szòval, nagyon gondold meg, hogyan dontesz, mert bizony mindig van sokkal rosszabb szitu is! Kitartàs!
2013. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?

Mellesleg ez érthető reakció, ha vagy annyi idős és van rá kereted, szerintem cuccolj össze és azt se mond fapapucs, húzz el otthonról. Ha meg még 18 alatt vagy, legfeljebb aludni járj csak haza, az "üljünk le és beszéljük meg" dolog meg csak elméleti megoldás, ilyen helyzetben kb. annyira hatásos, mint a légycsapó egy tank ellen.

2013. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

16 vagyok,tudom hogy fiatal még ahhoz,hogy ilyen kapcsolati problémáim legyenek.Azt fogjátok mondani,hogy nyugodjak meg majd találok valakit.Persze,de nekem most van szükségem a szeretetre,és nem később.Az más,ha valaki érzi hogy legalább otthon szeretik..

2013. nov. 3. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, az én családi hátterem se az igazi. Én is menekülnék. Ilyenkor annyira vágyik az ember két biztos, ölelő karra, ami biztonságot ad...

Ha gondolod,írj privit, beszélhetünk.:)

18/L

2013. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!