Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a mellette ülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Ha egy férfi a mellette ülő nő székének támlájára teszi a kezét, és ott is hagyja, akkor azt jelenti, hogy együtt vannak?

Figyelt kérdés
Szóval a szék támláján pihenteti a kezét elég hosszú ideig. Akkor ez azért van, mert együtt vannak, vagy azért, mert a férfinak tetszik a nő? Vagy lehet, hogy nincs is jelentősége?
2013. nov. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelent semmit legalábbis nálam nem,nekem ez szokásom tök mind1 ki ül mellettem
2013. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit, de valószínűleg nem teljesen idegenek egymás számára max ennyit, de azt biztos nem h együtt vannak vagy tetszik neki
2013. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy tűnt, hogy jóban vannak, de nem lehetett eldönteni, hogy csak barátok, vagy esetleg több van köztük.

De nagyon örülök, ha ez még nem jelent semmit, ugyanis az illető férfiba vagyok szerelmes, már megijedtem, hogy van valakije. :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 3. 20:14
 4/4 Missi_Key ***** válasza:
személyiségfüggő..van akinél azt jelenti van aki meg csak szimplán egy krvkényelmes p*cs aki bemászik mások személyes terébe mert az úgy kényelmes :D
2013. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!