Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy 22 éves lánynak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Szép, kedves, tanult meg minden, de mégis...
2013. nov. 3. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Túl zárkózott, megvan magának :)
2013. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

mondjuk hogy nem egy hü de szociális ember, ettől még lehet kedves és szép, ha ez megnyugtat, én sportos, 174-5? cm vagyok, igaz nem vagyok szuper okos, meg szuper jóképű, de nem vagyok bunko ergo én is kedves vagyok meg stb


és mégse vagyok tele barátokkal,, ne mond már hogy te neked halvány sejtésed sincs, vagy egyáltalán semmit nem fogtál fel körülötted a világból? hogy miért alakulhatott így?? csak tapasztaltál valamit, csak össze tudsz rakni valamit a fejedben

2013. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20/L vagyok, sajnos nekem sincsenek barátaim :/
2013. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam :/
2013. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Semmi baj ezzel csak érdekelt.
2013. nov. 3. 22:19
 6/21 anonim ***** válasza:

nem tom.

Változtass!

Haverkodj,nyiss mások felé...!

:)

2013. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek. 19/l

Tudja a fene, talán magamnak való vagyok, de egyben ragaszkodó is!

Nehéz velem, szörnyen lusta, és bunkó vagy épp butus tudok lenni néha..

2013. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
túl komoly, mindig tanul, sajnos az ilyen lányokkal én nem tudok mit kezdeni, mert nálam fontos a humor és, ha egy lány mindig túl komoly, akkor eléggé hamar megunom
2013. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés! Egy csávó se zaklasson pm-ben, hacsak nem akar egy 25 éves férfival randizni!!!!
2013. nov. 3. 22:21
 10/21 anonim ***** válasza:

"Nem rólam szól a kérdés! Egy csávó se zaklasson pm-ben, hacsak nem akar egy 25 éves férfival randizni!!!!"


AHAHAHahahaha XDXD...


19/l na az tök jó! én is ilyen lusta...bunko ,, hát azt hiszem kényelmes azt ennyi,

2013. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!