Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmen sosem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmen sosem lehet túllépni?

Figyelt kérdés
Igaz hogy sosem múlik el? Mert én már elég régóta(több éve) szenvedek miatta, sajnos reménytelen de elfelejteni egyszerűen képtelen vagyok, akármit is csinálok.

2013. nov. 4. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,ez igaz:)
2013. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfelejteni soha nem lehet de miért is akarnád? 10 év után egyébként már alig jut eszedbe. :)
2013. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es megnyugtattál :D köszi :)
2013. nov. 4. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem. Főleg, ha úgy megutálod, mint a szart.
2013. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon leoltott az első szerelmem és én még mindig jó csajnak tartom. De úgy vagyok vele, hogy ez csak illúzió, hiszen mi nem passzoltunk annak ellenére, hogy nagyon úgy tűnt. Ő kidobott és nem volt rám kíváncsi többé. Elfelejteni sosem fogom, feldolgozni sem volt egyszerű, de mi egy légtérben úgysem bírnánk túl sok időt eltölteni (ezt is tudom, mert ez régen se ment). Úgyhogy ez egy fos dolog, de ez van :) Ahogy öregszünk egyre több szar élményt gyűjtünk be, ahogy nyilván jót is. Rájöttem, hogy túl nagy feneket ennek keríteni nem érdemes, sulykolni magamban a szar élményeket. C' est la vie
2013. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!