Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túl lenni a véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl lenni a véget ért első szerelmen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de őszinte leszek:

Ku.rva nehezen. Lehet, hogy évekig szenvedni fogsz, és mindennap eszedbe fog jutni. Már ha tényleg szeretted.

2010. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idovel, es egy masik partner segithet feledni
2010. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez így van, ha szerencséd van jön valaki aki elfeledteti...
2010. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve nem sikerült elfelejtenem egy újabb partnerrel sem.
2010. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én még csak a 10. hónapban járok
2010. dec. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy bölcsnek látszó részeg ember azt mondta, hogy 2 év. Közel jártam a bűvös számhoz, de akkor nem hittem neki. Pár héttel később túl tudtam lépni. Igaza volt. :) A következő után már csak 10 hónap kellett.
2010. dec. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát, nekem 14 éves koromban kezdődött, 21-ig tartott, de csak azért, mert reménykedtem, hogy újra találkozunk. Addig életben maradt. Majd megtaláltam iwiwen és jól elzavart, hogy találkozni akartam vele, majd láttam hogy van pasija :/ kemény 1 év volt.

A következő meg félévig tartott

2010. dec. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekiláttam egy nagyon fontos feladatnak. Legalábbis számomra nagyon fontos küldetés volt.
2010. dec. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első kudarc után sokáig lábadozik az ember, hacsak nem szerencsés és jön egy következő. Nekem másfél év kellett, hogy tényleg találjak magamnak utána új barátnőt. De csak azért, mert az első után is ugyanolyan félénk maradtam. Később ez könnyen megy. A második után már csak 2 hónap kellett. Ezek hosszú kapcsolatok voltak. Hidd el, majd mosolyogni fogsz magadon, és nem is fogod érteni, miért ragaszkodtál hozzá ennyire, csak várd ki, és addig se szalassz el egyetlen lehetőséget sem. Sok sikert és kitartás.
2010. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem két év kellett hozzá, pedig nem volt köztünk semmi csak én reménykedtem, hogy lesz, szóval viszonzatlan volt, de ettől még ő volt életem első szerelme...
2010. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!