Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit jelenthet ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit jelenthet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy sose voltam szerelmes....Van egy fiú, aki igaz tapló és egóista, de én mégis elkezdtem vele beszélgetni, és jó volt, mert teljesen más volt vele mint bárkivel eddig, olyan fura stílusa van, és okoskodik...Tegnap volt pár vitánk és nem akarta hogy igazam legyen, és ezért lehülyézett meg hasonlók, utánna volt egy kisebb fajta kitörésem hogy hogy gondolja ezt meg ilyesmik és utánna persze visszaszívtam az egészet hogy legyen igaza, és valamelyest megbocsátott is, de ma nem szólt hozzám meg került....Vajon haragszik?


Másik ezzel kapcsolatos kérdésem, hogy említettem hogy még nem voltam szerelmes, de a leírt vita óta, csak sóhajtozok, búslakodom, és minderről ő jut eszembe...ugye ez nem szerelem?


2013. nov. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak azt jelenti, hogy lány/nő vagy.
2013. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az?
2013. nov. 4. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs azaz.

[link]

Ez így működik de főleg a nők részéről.

2013. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm tényleg? honnét gondolod?
2013. nov. 4. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:

ostoba tapló bunkó vagy.

ennyi

lehet, hogy álszent szűzku--a is.

2013. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jó, bocsánat hogy zavartalak titeket
2013. nov. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!