Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szivat? Mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivat? Mit akar?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú,de sajna 1 évvel lentebb jár.

Néha engem néz ( a szemembe több mp-ig) néha pedig feltünöen kerüli a tekintetem. Van amikor leül a mellettem levő padra,van amikor meg eltakarja az arcát amikor felé közeledek...Most akkor mivan? :S


2009. nov. 15. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kor?
2009. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15
2009. nov. 15. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha 14 éves a srác akkor több oka is lehet.

1.Kicsit félénk ,ilyenkor jobb ha te kezdeményezel

2.Ő se tudja mit akar <-szar helyzet

3.14 évesen lehet még nem volt barátnője ,nem tudja micsinaljon.

Persze még szamtalan oka lehet hirtelen ennyi jutott eszembe.(lehetnek kisebb okok is minth kicsi a cerkája,emiatt azt hiszi ne mfogod szeretni stb..)

2009. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez mind jó,mert akkor érdeklem a srácot,de vmi negatív nincs?
2009. nov. 15. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkáb egyáltalán semmi nincsen. Csak képzelődsz. Véletlenül arra néz ennyi. Ha meg akarna valamit nem csak nézne. Hát szóval ez így semmi.
2009. nov. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na én is erre gondoltam,de miután a barátaim elkezdtek győzködni...hát nem tudom..
2009. nov. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!