Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek írni, szoktam is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek írni, szoktam is, viszont van, hogy kicsit rákattanok "másmilyen témákra is". (Figyeld a kategóriát) Ezeket meg nem merem leírni, mert én nem vagyok ilyen perverz, de ezek szerint mégis. Bővebben lent (? )

Figyelt kérdés
Jó, nem egy Szürke ötven árnyalata, de akkor is. Le akarom írni, de nem merem, félek, hogy valaki megtalálja és elolvassa, meg zavarban is vagyok közben. Tippek, hogy hogy vegyem rá magam a leírására?

2013. nov. 4. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Írd le nekem. :)
2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsesz, de biztos, hogy nem. :D Írtam is, hogy félek, hogy valaki elolvassa. Ezeket tényleg csak magamnak írnám. :) Viszont saját magam előtt is zavarban vagyok.
2013. nov. 4. 18:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Mintha említettél volna...Szerintem pedig írd le, még ha csak asztalfióknak is. Én is írok olykor.
2013. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
most mi a jóisten bajod is van tulajdonképpen?
2013. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Írj már privátban légyszi egy példát, hogy mit akarsz leírni.
2013. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4: Az a "bajom", hogy nem tudom, hogy vehetném rá magam arra, hogy ezeket le is írjam, ne csak kitaláljam...

#5: Bocsi, de senkinek nem küldök.

2013. nov. 4. 19:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is régebben Tokio Hoteles fanfictionöket fordítottam, éshát a TH fanok szerintem tipikusan perverz rajongók :D úgyhogy volt pár olyan jelenet mikor belepirultam pedig csak fordítottam.

Úgyhogy megértelek :D

Szerintem ne írd le olyan részletesen. Csak úgy felületesen :D

2013. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hozz létre egy kamu e-mail címet, lehetőleg európai szolgáltatónál (kivétel UK), mert ők elvileg tényleg törlik amit Te törölsz (a gmail, yahoo biztos nem).


Itt írogathatsz. Szerintem először csak vázlatokat írj. Aztán ha bejön kidolgozhatod részletesebben is.


Arra figyelj, hogy a böngésző mindig privát böngészés üzemmódba legyen mikor belépsz, így a felhasználónevet sem jegyzi meg. Ha véletlenül eltéveszted még mindig törölheted az előzményekből.


Ha rendesen odafigyelsz rá, akkor dupla titkosítással megy a dolog, mert a felhasználónevet is csak Te tudod és a jelszót is! ;)


Privátban elküldenéd a témát milyenek a történeteid? (csak ilyesmit, hogy valamilyen fetish, vagy enyhébb BDSM, vagy ...)


F/30

2013. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Homo vagy szado-mazo téma?

Írj blogot, senki nem fogja tudni, hogy te vagy, ha minden fantázia, és nem említesz benne semmit magadról.

A lányoknak vannak ilyen fantáziáik, szinte mindnek, te annyiban vagy más, hogy szeretsz írogatni, a többiek meg csak szükség esetén szedik őket elő a gondolataik mélyéről. Bármit is írsz le, annál sokkal durvábbat is adtak már ki nyomtatásban, ami mára irodalommá vált.

2013. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, semmi durva nincs benne, csak egyszerűen nem akarom elhinni, hogy eszembe jutnak ilyennek. Nekem, az örökös jókislánynak, aki alig akar megszólalni (legalábbis azt hiszik rólam, pedig rengeteget tudok ám beszélni).
2013. nov. 4. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!