Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek írni, szoktam is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek írni, szoktam is, viszont van, hogy kicsit rákattanok "másmilyen témákra is". (Figyeld a kategóriát) Ezeket meg nem merem leírni, mert én nem vagyok ilyen perverz, de ezek szerint mégis. Bővebben lent (? )

Figyelt kérdés
Jó, nem egy Szürke ötven árnyalata, de akkor is. Le akarom írni, de nem merem, félek, hogy valaki megtalálja és elolvassa, meg zavarban is vagyok közben. Tippek, hogy hogy vegyem rá magam a leírására?

2013. nov. 4. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a jókislány?
2013. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
15... :/
2013. nov. 5. 08:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Pedig ez csak durvább lesz, ahogy telnek az évek.

Én azt javaslom írd le, 10 év múlva érdekes lesz elolvasnod.

2013. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az örökös jókislány, úgy tűnik, született szub...

Fogod még csinálni is, nem csak írni róla.

2013. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
néha én is kiötlök ilyet,írd le részletesen és zárd el őket biztos helyre :) , ha leírod, megkönnyebbülsz hidd el :))
2013. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért értetlenkednek a többiek, szerintem teljesen logikus miért nem akarod leírni.


- csinálj egy gmail-es fiókot, valami teljesen eltérő névre, mondjuk jessicasmith2014@gmail.com, jegyezd meg jól a jelszót, aztán lépj be a google drive-ba, hozz létre egy új dokumentumot. És írd le a gondolataid, soha az életbe senki meg nem találja majd. (A gépen a jelszót ne jegyeztesd meg.)

Bár elég régi a kérdés, remélem azért hasznát veszed majd a megkésett válaszomnak :)

2014. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!