Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc év körüli férfiak, komolyan ezért lekoptattok egy lányt?

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy helyzet, hogy huzamosabb ideje ismerkedem facebookon egy, a húszas évei végén lévő pasival, akinek múlt héten elmondtam, hogy még nem volt senkim, és ennek megfelelően intim viszonyom sem volt még senkivel. Én 21 éves vagyok. Azóta semmit sem írt, csak annyival zárta le az egészet, hogy én vagyok az egyedüli ilyen lány, akivel eddig megismerkedett, és hogy ő csak egy szimpatikus ismerőseként tekint rám, akivel néha eldumálgathat, holott néhány napja még ő ragaszkodott hozzá, hogy hozzunk össze egy találkozót. Elmagyarázná nekem valaki, hogy mi történt? Mert én nem igazán értem. Ez ekkora szégyen?
2013. okt. 15. 06:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miért általánosítasz?
2013. okt. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miben általánosítok?
2013. okt. 15. 06:33
 3/25 A kérdező kommentje:
A huzamosabb idő fél év, és nem hiszem, hogy ő a testiségre hajtott volna, mert a külseje alapján olyan pasi, aki sok nőt megkaphat.
2013. okt. 15. 06:36
 4/25 anti paladin ***** válasza:
Nem szégyen. Vagy scak szimplán testiségre hajtott ami nem megy gyorsan a hozzád hasonló esetekben vagy egyszerűen nem akar olyannal kezdeni akinek nincs valami tapasztalata párkapcsolatok terén. 30 év körül nem mindig vonzó ha meg kell tanítani valakinek egy párkacsolat mibenlétét.
2013. okt. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

30 körül már nincs kedve az embernek egy évig b.s.akodni, mert te úgy gondoltad, h te annyit akarsz várni az első szexxel.

Aztán lehet egy-két éven belül gyereket is akar, na akkor meg ismét bukó, mert azért rögtön első szex után gyerek az gázos.

Szal egyszerűbb az ilyen helyzetben lelépni.

2013. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen olyan igényei vannak az ágyban, amelyek neked kezdőként valószínűleg sok lenne. S nem akar téged erőltetni semmire, se megbántani... de ami kell az kell.
2013. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én nem koptatnálak le, nálam kifejezetten erény a szüzesség
2013. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom írni, amit a másik kérdésedhez (nem sok 21 éves szűzlány van errefelé), hogy abszolút nem chat-téma, hogy te még szűz vagy. Ha valaki ezt annyira fontos kérdésnek tartja egy kapcsolatban, hogy tulajdonképpen vadidegennek elmondod, az vagy azt jelenti, hogy erősen vallásos vagy és azért nem, vagy azt, hogy eddig még bottal sem piszkáltak, de mindenképpen furcsa, és nem a szüzesség ténye, hanem annak a fontossága, hogy ezt mindenképpen közölnöd kell. Szerény véleményem szerint bőven ráérnél közölni akkor, amikor már közel kerültetek egymáshoz. Az a tény, hogy 21 évesen szűz vagy, nem fekszel össze fűvel-fával, az egy becsülendő tulajdonság. De az, hogy úgy érzed, hogy ezt mindenkivel közölnöd kell, az eléggé riasztó.
2013. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szűz punci jó az.
2013. okt. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

1: valószínűleg felszínesebb, könnyebb ismerkedésre számított, amibe nem fért bele neki, hogy türelmesen várjon arra, hogy a szűz lány bizalmát elnyerje, majd elkezdje tanítgatni. Ez kegyetlenül hangozhat, de ha belegondolsz, te is így jártál jól, mert ha ő türelmetlen, az neked lesz a legrosszabb.


2: a netes ismerkedés egyúttal mindig azzal is jár, hogy az ember tudat alatt tisztában van azzal, hogy az internetes profil valamilyen szinten mindig egy maszk, ennél fogva mindig ott lebeg egy kis bizonytalanság, hogy ez a maszk mennyire illeszkedik a valóságra. Ha közlöd, hogy 21 évesen szűz vagy, akkor sok ember eleve arra gondol, hogy valami baj van veled. Ettől persze még nincs veled semmi baj, de ismeretlenül sok ember azonnal általánosít.

2013. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!