Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van valaki akivel folyamatosan szemezünk, állandóan néz, figyel ha a közelében vagyok, de van olyan is hogy pl rám se néz úgy megy el mellettem, mintha kicsit a száját is elhúzná(nem tuti :D ). Szóval miért csinálja ezt? Tetszek neki vagy nem, vagy egyáltalán normális? Mert már sokszor azt hiszem valami beütése van :D Ezek alapján persze

2013. nov. 5. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Jussatok el a beszélgetésig és kiderül, ha pedig nem akkor nem tudom mit csinálj. Ez szinte semmi infó ahhoz, hogy tippelgessünk.
2013. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal, nőkkel tapasztalatlan srácok esetén eléggé jellemző hogy bátortalanságuk miatt nem kiegyensúlyozott a testbeszédük sem még. Zavartak tudnak lenni akkor is, ha azt érzékelik, hogy egy nő leveszi azt, hogy nézik.
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarja, hogy mások is lássák, hogy tetszel neki, ezért próbál hideg maradni?
2013. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as, erre nem is gondoltam még, lehet igazad van :)
2013. nov. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!