Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hív randira egy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív randira egy ronda kövér lányt, egy jóképű izmos pasi? Vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És kérdező te nem vagy diszkriminatív? A srácot a külseje alapján ítéled meg?
2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ismerek nem is egy magas, izmos, jóképű pasit, akinek a kifejezetten duci, vagy teltkarcsú (melles-fenekes) nők tetszenek. Szerintem menj el a randira, aztán majd látod.
2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a "jóképű izmos pasi" rengeteget csalódott és a béka segge alatt van az önbizalma, vagy csak szimplána biztosra megy, vagy már jóideje jóban vagytok és sokat beszélgettek és megtetszettél neki. Kiváncsi lennék, hogy a "ronda kövér" és a "jóképű izmos" mit takar, lehet hogy tök átlagosok vagytok mind a ketten.
2013. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak pár napja ismertük meg egymást. Pont ez a baj, hogy én nem akarok vele úgy lenni, hogy azért van velem mert sokat csalódott a szépekben. Aztán olyan utolsó megoldásként rám fanyalodik. Ráadásul ő még pénzügyileg is jól áll, én viszont szegény családban élek, munkám sincs 2 hónapja. Szóval teljesen érthetetlen hogy mit akar tőlem..
2013. nov. 5. 13:04
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, de szex az ne legyen! Önbizalomjavítóként nem is rossz, szükséed lenne rá ahogy látom!!
2013. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csapj bele a lecsóba :) De csak óvatosan. Ne gondold, hogy kövér vagy és akkor ő csak füttyent és te meg pattansz. Azért te is játszhatsz vele picit :) Menj el vele randizni! Lehet, hogy ő lát benned valami olyat, amit te nem is tudsz magadról, hogy jó. Ezt nem lehet tudni, csak kipróbálni és megtapasztalni. Azt akkor viszont érdemes. F***a lesz, Hajrá! :)
2013. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele :). Másrészt lehet csak te látod magad rondának és kövérnek . Legyen kicsit több önbizalmad :).
2013. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!