Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minn kelene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minn kelene változtatnom?

Figyelt kérdés
Biztos volt már hasonló kérdés, most lusta vagyok keresgélni. A lényeg: 18 vagyok, régóta nincs barátnőm, de nem igazán értem, miért. Alapjáraton az ismerőseim szerint egy jófej, humoros gyerek vagyok, nem mondanám magam annak a tipikus jóképű valakinek, olyan "átlag" (neeem...nem vagyok önbizalomhiányos...vagy csak nem tudok róla). Az utóbbi időben egyre többet járok szórakozni is, nagyon sok lány ismerősöm van, mégis úgy érzem, hogy mindegyik inkább haverként kezel. Nem vagyok az a csendes fajta, új környezetben is könnyen ismerkedek, társaságban általában én vagyok az ügyeletes "mókamester". Lehet, hogy emiatt nem vesznek "komolyan"? 18/F
2009. nov. 15. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Jájj...ilyenkor már írni sem tudok, tudom, először a helyesírásomon kellene változtatnom...az természetesen "kellene" akart lenni:)
2009. nov. 15. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel,csak én a helyes formába,még mindig nincs barátnőm....nyugi idővel jön azis:P
2009. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
neked kell lépned, biztos van a környezetedbe olyan lány aki csak arra vár h elhívd randira. figyeld a jeleket ;)
2009. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen...a nők meg a jeleik...miért nem tudják kiírni a homlokukra, hogy "rád várok"?:D Amúgy az is jellemző, hogy általában pont annak van barátja, akinél azt érzem, hogy jól meglennénk egymással...
2009. nov. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!