Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tettem, hogy kellen változtatnom zen? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel szakítottunk mert azt hitte hogy járok egy másik fiúval Danival! Dani viszont nagyon kedves meg minden de én enm szertnék vele járni ...de ő mnidig vesz nekem valami ajándékot, vagy apróbb dolgokat! Már nyíltam és nyersen is elmondtam hogy mi csak barátok lehetünk, de őe zt nem karja felfogni, szerintetek hogy kéne viselkednem, vagy mit kéne tennem hogy rájöjjön még se szeret engem !! A barátnőim mondták hogy csak úgy járjahk vele, de kihasználni meg nem akarom, sőt nem is fogom mert nagyon jó barát !! Kérlek segítsetek !!!
2010. márc. 5. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdést elírtam !! : Szerintetek mit kéne tennem, hogyan kellene változtatnom ezen?
2010. márc. 5. 14:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Megoldható,hogy ne találkozzatok?

Dani haverja az exednek?


Am Danit tedd féltékennyé,és akkor hátha.

2010. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az megnehezíti a dolgokat hogy jóban vagy vele... mert így nem tudsz kellően bunkó lenni pedig ilyenkor már csak az segíthet. ha még egyszer közeledik megint küld el a francba utána pedig ne vegyél róla tudomást. lehet hogy szemétség de máshogy nem lehet lerázni..
2010. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha sajnos barátja az exemnek! pedig voltam már bunkócska de az se sokat segített. nem tudom elkerülni, mert egy suliba járunk és az évfolyamtársam is !!
2010. márc. 5. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
elmondok 1 titkot neked.nincs férfi-nő közti barátság.mindíg van valami szimpátia,vonzódás.amelyik lánnyal jóban vagyok,mindben tetszik vmi.
2010. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!