Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok másokkal flörtölg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok másokkal flörtölgetni, ha van párotok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mi a francnak?
2013. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretek tiszta lapokkal játszani. Ha van párom, akkor ő fontos nekem annyira, hogy nem fogok másokkal flörtölgetni. Ha meg nem fontos, nem szeretem már igazán, akkor inkább elmondom neki és szakítok, mert úgy gondolom, így tisztességes.
2013. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en szoktam,jó buli :)
2013. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki azt fogja válaszolni, hogy nem. aki esetleg igen, azt lehurrogják, hogy Qrva vagy kcsg. de szerintem mindenki szokott, no nem az elején, a rózsaszín felhők között...
2013. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam :D Ha van barátnőm olyankor még talán sokkal magabiztosabban, mivel ha nem is jönne be amit csinálok akk is azt gondolják vagy esetleg tényleg csak vicc az egész szóval olyankor még sokkal inkább :)

Persze semmi komoly, nem csalnám meg a barátnőm

2013. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!