Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg soha sem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg soha sem lesz diplomám, és jogosítványom a súlyos lelki/idegi betegsége (i) m miatt. Kíváncsi lennék, hogy ez mennyire hátráltatja a "barátnőszerzést"?

Figyelt kérdés

Gyakran gondolkodom úgy is, hogy "örülök, hogy élek, nemhogy még barátnőm legyen".

20 és fél éves vagyok.


2013. nov. 5. 22:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Basszus nem kell diploma, szerezz egy jó szakmát! Amiből biztos megélhetésed lesz. Azzal mi van? Jogsi se kell.

De mi a gondod? Milyen az életed? nem mind1...

2013. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Hát sztem az elsődleges problémák akkor inkább a mentális betegségeid és csak ezután jön a másik kettő. Azért ez így kicsit rémisztően hangzik...én félnék, hogy legyilkolnál álmomban...
2013. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira súlyosak, hogy ezekben akadályoznak, akkor mindenkeppen visszavetnek a barátnőszerzésben is, de azért nem zárák ki azt... de igen, ahogy az első is mondta, kicsit jobban kifejthetnéd mire gondolsz itt.
2013. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
nekem is mentális betegségem van, több is, csak nincs róla papír szerencsére, én letettem a jogsit 17 évesen, és most 19 évesen már egyetemre járok, és van mellette egy egész jól fizető diákmunkám is.
2013. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ja, 4-es vagyok, de elfelejtettem felsorolni a kórtörténetem: mániásdepresszió, pszichopátia, szociopátia
2013. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Asperger-szindróma-autizmus, paranoia, kényszerbetegség, skizofrénia,... és még egy-kettő betegség.

Az évek során a pszichiáterek ezeket a betegségeket állapították meg nálam. Néhány évig alaposan be is voltam gyógyszerezve, és sokat tartottak bent idegpszichiátrián. Úgy érzem, minden napom szenvedés, már nem bírom sokáig.

2013. nov. 5. 22:40
 7/29 anonim ***** válasza:

Mmhm igen, az első kettő nem sokat dob a latba, neked inkább mentális problémád van,, éés igazából ebböl jön az első kettő.


Ha jobban éreznéd magad nem paráznál ezeken és tudnál tiszta fejjel gondolkodni

2013. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

nem szabad diagnosztizáltatni úgy, hogy papír is legyen róla, sajnos a te életednek annyi, megáshatod a sírodat, nem sok jóval kecsegtet számodra a jövő.

sajnos ez van, nem is tudom miért vetetted magad alá ennek az egész procedúrának, gondolom tájékozatlan vagy/voltál, ez van, nem nagyon tudsz már mit tenni.

2013. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Azt azért nem lehet tudni, mit rejt a jövő. Nem én vetettem alá magam a vizsgálatoknak, hanem a tanárok küldtek iskolai pszichiáterhez még alsós koromban.
2013. nov. 5. 22:49
 10/29 anonim ***** válasza:
Mindegyiket meg lehet vásárolni, jó pénzért.
2013. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!