Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van más is, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van más is, akivel hasonló történt?

Figyelt kérdés

Domingó és én


Látom nem csak fiatalok írnak ide, vannak idősebbek is.

Gondoltam megosztom én is egy fiatalabb kori élményemet, hátha érdekel valakit.

Még az 1970-es évek elején magyarország egy nagy kommunista rendszer alattvalójaként befogadott egy csomó cubai diákot mint vendégmunkást, meg tanulót. Na ezek a fiuk lányok egyike sem volt fehér. Én a kispesti fésüsfonó mellett laktam ezek az alakok meg oda jártak dolgozni. Nem mondom az akkori tizenöt tizenhatéves szemmel nézve nagyon csinosak voltak a 18-20 éves csokibarna srácok. A lányok sem voltak csúnyák de lány létemre nekem a fiuk jobban bejöttek. :)

Addig sündörögtem a porta körül amíg sikerült az egyik főnököt elkapnom és rávenni hogy vegyenek fel engem is nyári munkára a gyárba. Nagy boldogság volt első nap amikor bemehettem akapun mint dolgozó. A raktárba osztottak be egy raktáros mellé, hogy neki segítsek. Nagy csalódás volt, mert azt képzeltem hogy valamilyen gépre tesznek majd, olyan helyen ahol a csoki fiukkal össze tudok ismerkedni. De nem ez történt. Ebédidőbe mentünk az étkezőbe, és ott rengeteg csoki volt. megragadtam a lehetőséget, és rögtön az egyik nagy társaság közé beültem. Csodálkoztak is mert ök egy kissé zárkozott közösség volt. Nem szívesen engedtek maguk közé idegent. De mivel én fiatal nagyon csinos szőke hosszúhajú lány voltam, első pillanattól befogadtak és versengve próbáltak beszédbe elegyedni velem. Mivel nehéz volt a kommunikáció egymás között, többet mutogattunk mint beszéltünk. Nagynehezen megértettük egymást, és leszögeztük, hogy délután a gyár előtt megvárnak és együtt elmegyünk szórakozni. A munka végeztével gyorsan hazaszaladtam és átöltöztem, volt időm rá mert én csak hat órát dolgoztam ameddig ök a teljes nyolcat. Átöltözve visszamentem és megvártam őket, három csokifiu jött velem a kispesti lakótelepre, mert ott volt egy presszó, ahol lehetett zenét halgatni. De ez nem tetszett a srácoknak inkább sétáljunk mondták, és elcsavarogtuk a délutánt. Nagyon jól éreztük magunkat aztán hazakísértek. Anya amikormeglátta hogy három néger srác kísér haza, nem engedett többet a gyárba. Nagyon be voltam sértődve. Az első alaklommal amikor délután nem volt otthon kiszöktem és megvártam a műszak végét. Jött is az egyik srác de a többi nem volt sehol. Nem baj gondoltam vele is el tudok szórakozni. Megint csavarogtunk egy kicsit de nemsokat mert vettünk málna szörpöt és ahogy ittam az egyik mellettünk álló ipse meglökött és az egészet magamra borítottam. Volt elkeseredés, ezért aztán hazamentünk, hogy átöltözzek, Domingó (magyarul Domonkos) felkisért és leült a nappaliba és azt modta hogy megvárja amíg levetkőzök és lezuhanyozok. Aztán jött a meglepetés. Zuhanyozás közben ott állt az ajtóban és nézett. Nem szólt semmit csak nézett. Hiába mondtam hogy menjen ki nem ment. Egy törölközőt magam elé kaptam és megpróbáltam bemenekülni a szobámba, de gyorsabb is meg erősebb is volt és amikor el akartam mellette osonni, elkapot felemelt és bevitt anyáék hálójába majd az ágyralökött de úgy hogy közbe rám ült hogy ne tudjak lelépni előle. Letépte rólam a törölközőt és rámfeküdt miközben az egyik kezével engem fogott le a másikkal a ruhájától szabadult meg. A torkomat fogta és ha menekülni akartam akkor megszorította. Majd megfojtott. Mikor meztelen volt akkor feltérdelt mellém és a számba erőszakolta a farkát. Akkor döbbentem rá igazán, hogy nekem itt most annyi lesz.

Óriási farka volt két marokkal fogtam és ami kilógott még az is nagy volt. Rémülten vettem a számba és hagytam hogy megtörténjen aminek meg kell történnie. Amikor megelégelte a számat szét feszítette a combjaimat és belém erőszakolta azt az irdatlan nagy farkát, zihálva ki bejárt bennem én meg sírva zokogva könyörögtem neki hogy hagyja abba. De nem addig nyomkodta belém ameddig el nem élvezett, amikor elélvezett kivette belőlem és még az arcom fölött rángatta egy kicsit majd hozzá verte az arcomhoz a végét, erre nemtudom milyen indíttatásból elkaptam és bekaptam a számba, majd jól megharaptam neki, de úgy hogy vérzett. Éreztem a vér ízét a számba. Ő meg ordított és olyan pofont kaptam tőle hogy elájultam. Mikor magamhoz tértem már nem volt senki ott. Este anya hazajött és elmondtam neki mindent. Azonnal elmentünk a rendörségre és feljelentést tettünk. Mint kiderült aznap este utazott haza egy csoport és valószínűleg ö is közöttük volt a név amit mondott nem volt igaz mert ilyen nevü nem is volt itt. Nekem akkor még minden fekete egyforma volt. A rendörség kérte a cubai rendörség segítségét az ügy tisztázásában, mondván hogy van egy testi sérülése a srácnak. A cubai rendörség szerint nem volt egyik haza érkezett fiunak sem sérülés a farkán és egyiknek sem volt nagyobb az átlagos tól a mérete. Vagyis nem érdekelte őket. Itthon elég megvetően kezeltek engem is pedig áldozat voltam. Kilenc hónap múlva sajnos születettegy gyermekem aki sötétbőrű volt. Otthagytam a korházba. Nem tudtam még ránézni se. Azóta ha négert látok kiráz a hideg.

Soha többet nem álltam szóba négerrel. Nem mentem férjhez. Egyedül élek. Vibrátorom van és barátnőm. Nem szégyelem, ez az eset vitt a leszbikusság felé. Azóta jól megvagyok és nem hiányzik a férfi.


2013. nov. 5. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést nappal kellene megkérdezni, mivel sokak elsem olvasság a terjedelme miatt és sok a troll éjjel.
2013. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyom szép történet ez.
2013. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a szu-ban szerintem lekapcsolták volna. nem jut el kubáig, nem volt közvetlen járat.


amúgy erotikus blogon publikált történet

2013. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ön regényírónak készül?

Amúgy elküldheted a sok néger imádó kislánynak ezt a kis szösszenetet, hátha elmegy a kedvük a négerektől..

2013. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos van más is, akivel hasonló történt. Majd az elkövetkezendő negyven évben okosabb leszel és nem viszel fel nagyfarkú néger srácokat. :)
2013. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 na ja...



[link]

2013. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Andrea - Andrea

Sziasztok! Én Andi vagyok és 18 éves. Teljesen normális csajnak tartom magam, kívül belül egyaránt. De ami nem is olyan régen esett meg velem, az egy kicsit érdekes.



Egy sima péntek délután volt, estére semmi programot nem terveztem, mivel egy kicsit fárasztó hét állt mögöttem. Este felé kezdtem iszonyatosan unatkozni, mivel a szüleim nem voltak otthon még beszélgetni se tudtam senkivel, a TV-zés meg már elég unalmas volt. Fel is hívtam a legjobb barátnőmet, hogy nincs e kedve átjönni hozzánk. Szerencsére ő is eléggé unatkozott, és az ötlet is nagyon tetszett neki, így pár perc múlva már ott is volt nálunk. (egyébként ő is Andi, és a gimibe is egy osztályba járunk) Azonnal jobb lett a hangulat, pedig egész héten együtt voltunk, még is nagyon megörültünk egymásnak. Beraktam a kedvenc zenénket, és hatalmas dumálásba kezdtünk az ágyamon. Hiába. Mindig van miről beszélgetni. Valami miatt felléptünk a NET-re, biztos valami női dolog miatt. Természetesen közben ugyan úgy beszélgettünk tovább, többek között a sexről is. Éreztem, hogy kezdek egy kicsit beindulni a témára, bár ennek külső jelei nem mutatkoztak. Az egész talán annak is volt köszönhető, hogy már egy jó ideje nem voltam hapsival. Bár mostanság néha azon kapom magam, hogy játszok a gondolattal, hogy milyen is lehet egy nővel a sex. De ez eddig megmaradt a gondolta szintjén.


Nem is tudom mi vezérelt, de egyszer csak leraktam a kezemet a barátnőm lábára. Ez még nem is volt gond, mert már máskor is megtörtént, de most az egész testem beleremegett. Azt hiszem az Andi ezt észre is vette, de nem tulajdonított neki semmit. A beszélgetés nevetgélés ment tovább, én meg elkezdtem simogatni a lábát. Ekkor döbbentem rá, hogy itt a nagy alkalom! Valami újat lehetne kipróbálni. Hisz külsőleg is nagyon hasonlítottunk egymásra, vékony jó alakú csajok vagyunk, szerintem. Már kezdtem beleélni magam a dologba, amikor megfogta a kezem és levette a lábáról, és azt mondta, hogy sejti mire megy ki a dolog, de ő erre nem vevő. Elkeserített a dolog, de ő mint ha semmise történt volna oldotta a feszültséget és dumáltunk tovább. Ezután jött a meglepetés. Eltelt vagy fél óra vagy talán még több is. Egyszer csak megfogta a kezemet és azt mondta, hogy ha még mindig van kedvem hozzá, akkor megpróbálhatjuk. És ezzel egy nagy puszit nyomott az arcomra. Mosolyogni kezdett és éreztem belsőmben a bizsergést, és az izgalmat, hisz soha nem csináltam még ilyet. Az ismeretlentől teljesen beindultam. És már azon vettem magam, hogy egymást simogatjuk. Én is nyomtam egy puszit az arcára, majd hirtelen felém fordult, és ott volt a kívánatos ajkai. Azonnal nekiálltunk csókolózni. Először csak gyengéden majd egyre hevesebben túrtunk egymás szájába a nyelvünkkel. Ez a heves simogatás és a csókolózás teljes lázba hozott. Tudtam, hogy innen nincs már visszaút, és ez még jobban fokozta bennem az élvezetet.


Az ágyhoz mentünk, és ő hanyatt feküdt. Mosolygott és láttam az arcán, hogy ő legalább annyira kíván engem, mint én őt. Elkezdtem csókolgatni a nyakát, és közben megszabadítottam felsőjétől. Közben ő is simogatott engem és elkezdtem a nadrágomat lehúzni rólam. Majd megszabadított a felsőmtől és én is őt a szoknyájától. Ott feküdtünk az ágyamon egymás mellett egy tangában, és egy melltartóban. (ő bordóban én meg kékben) Hirtelen megint egymás testének estünk, és én csókolgattam, ahol csak tudtam. Mint két kezemmel masszíroztam a melleit, majd egy gyors mozdulattal levettem róla egy felesleges ruhadarabot. Nagyon szép kerek feszes mellei voltak. A bimbóival játszadoztam, finoman masszíroztam, csavargattam őket. Teljesen bekeményedtek. Egyiket a számba vettem, a nyelvemmel körbe nyalogattam, amit biztos nagyon élvezett, mert halk sóhajok hagyták el a száját. Kicsit beleharaptam a bimbójába és erre sikított egyet. Azt mondta hogy ezt nagyon imádja és a másikkal is csináljam. Nekem se kellett kétszer mondani. Közbe ő se tétlenkedett, csipkedni kezdte a melleimet, még a melltartón keresztül. Az én bimbóim is annyira megkeményedtek, hogy szinte majdnem átbökték a melltartómat. Magához húzott és lecsatolta rólam, közben meg csókolóztunk. Én az egyik kezemmel a mellét simogattam a másikkal meg a selymes barna haját. Ő meg a szabadon lévő melleimet masszírozta. Egyszer csak nem éreztem egy pontomon se a kezét. Feljebb ültem, hogy megnézzem, hogy mi is történt. Az egyik kezével a mellét birizgálta, a másikkal, meg a bugyija mélyén nyúlkált. Megfogtam a kezeit és oldalra raktam őket, közben meg azt súgtam neki:

-Én szeretném csinálni.


Ő egyetértően bólintott, és egy csókot nyomott a számra. Szerintem már ekkor közel volt az orgazmushoz, de én még húzni akartam egy kicsit az időt. Csókokat nyomtam a testére, és egyre lejjebb haladtam. Éreztem, hogy enyhén vibrál a teste. Tangájához érve éreztem, hogy teljesen be van nedvesedve, és a nedvével teljesen eláztatta a csöppnyi ruhadarabot. Lehúztam róla, és megláttam gyönyörű borotvált punciját. Nagyon tetszett és megörültem neki, hisz pár órája szabadultam meg én is a szőrzetemtől Szóval neki is ez a stílus tetszik. Nuniját teljesen bevonta a nedv, csak úgy csillogott az egész. Közelebb hajoltam és beleszagoltam. Az illata az utolsó gátlást is megszüntette bennem. Szétraktam a lábait, és belevettem magam ebbe a számomra is izgalmas feladatba. Elkezdtem puszilgatni, majd egyszer belecsókoltam a nunijába. Erre megint sikított egyet, de most sokkal nagyobbat, mint az előbb. Egyre hevesebben folytattam, pillanatról pillanatra nagyobbakat kezdtem nyalni, mert amit ott éreztem ízt egyre mohóbbá tett. Hallom Andi lélegzete egyre szaporább és szaporább, közben néha elakad és hatalmasokat nyög. Kezével hajamban kezdett turkálni. Hirtelen lábával összeszorította a fejemet, kezeivel meg teljesen nekiszorította a számat legérzékenyebb pontjához. Közbe torka hangosan sikított és a testét dobálta. Kiabált, hogy ne hagyjam abba. Nyelvemmel a csiklóját izgattam és két ujjamat mélyen, belenyomtam a barlangjába. Hörgött és sikított én meg egyre gyorsabban nyaltam és ujjaztam a punciját. Még egy utolsó sikítás és lazult a fogás a fejemen. Ahogy felnéztem rá, csak azt láttam, hogy Andi el van terülve az ágyon, a szemei csukva, az arcán mosoly. Oda feküdtem mellé, és cirógattam a kimerült testét.


Pár perc múlva kezdetett magához térni, kinyitotta a szemét, és mosolyogva rám nézett, és azt mondta hogy ez csodálatos volt. Megint elkezdtünk csókolózni, majd megszólalt.

- Ez a finom az én ízem? Én csak bólintottam rá egyet.

- Biztos?! Lába közé hajoltam és jó mélyen belenyaltam, még mindig nagyon nedves puncijába. A számba egy jó adag nedvet vettem. Felültem és megint csókolóztunk egyet.

- Ez tényleg az enyém volt. Tök jó! Nagyon fincsi. De most te jössz, és ajánlom neked, hogy te is legalább ilyen finom legyél. Majd egy hirtelen mozdulattal a hátamra fektetett. Azonnal a melleimet kezdte szopni, harapdálni, ami engem egyáltalán nem hagyott hidegen. Közben a kezével a nunimat simogatta a kezével a bugyimon keresztül. Elkezdtem mozogni ahogy élveztem a helyzetet. Lehúzta bugyimat és a frissen borotvált puncimba vetette magát. Most értettem meg, hogy mit is érezhetett ő, mert én is egyre nagyobbakat kezdtem sóhajtózni. Nagyon folyni kezdtem, és meg akartam kérdezni, hogy az én puncim is olyan finom mint az övé, de ekkora már annyi erőm sem volt hogy megszólaljak. Pillanat múlva az egész testem görcsbe rándult, és csak színes foltokat láttam minden fele. Nekem is sikerült egy hatalmasat élveznem amitől, teljesen kiütöttem magam. Nem is gondoltam volna, hogy ekkora hatással leszünk egymásra. Arra tértem magamhoz, hogy az Andi már a harmadik ujját nyomja be nekem, nyalja a csiklómat és nagyon közel vagyok az orgazmushoz.


Szinte még magamhoz se tértem, de már megint önkívületi állapotba zuhantam vissza. Mondanom se kell ez is legalább olyan jó volt mint az első. Mire megint magamhoz tértem, már sötét volt a szobában. Azt éreztem a hideg takaró alatt, hogy az Andi meztelen testével hozzám bújt és így melegít engem. Gyengéden átöleltem és teljesen összesimultunk. Ő már félig aludt. Szájára nyomta egy puszit és a fülébe súgtam, hogy jó éjt. Nem reagált rá semmit. Lehajtottam a fejem és én is mély álomba merültem. Reggel szinte egyszerre ébredtünk fel. Az volt az első mondta, hogy:

- Egész éjszaka számban éreztem az ízedet, és ez valami csodálatos volt. Köszönöm neked ezt a gyönyörű éjszakát. - Ezzel nekiállt öltözni, hogy haza megy, mert már az anyukája biztosan várja. Még mielőtt elment volna adott egy szenvedélyes csókot, és tényleg lehetett érezni még a szájában az ízemet. Más volt mint az övé, de ez is finom volt. Én aludtam tovább, de ezzel még nem volt vége a napnak. Még legalább ennyi izgalmas dolog történ mint eddig.



» válaszok megtekintése vagy megválaszolása


Váratlan kaland

téma hetero - 10-23-2013, 09:42


Váratlan kaland


Barátnőmmel nyaralni voltunk a Balatonon. Egy hét abban a nyaralóban, amit az a vállalat üzemeltet, ahol dolgozom. Érkezésünk utáni első reggeli alkalmával nézegettük a többieket, van-e köztük ismerős. Nem volt, viszont megakadt a szemem egy feltűnően csinos nőn, aki néhány asztallal odébb reggelizett a párjával. Barna bőr, szőkésbarna haj, szürkéskék igéző szemek, szolid smink ízléses nem hivalkodó műköröm. Az a fajta nő volt, aki tisztában van vele hogy egy társaságban sokan megnézik. Láttam, miközben beszélget a barátjával ő is nézelődik. Engem is észrevett, talán megérezte hogy nézem. Rámnézett, de semmi érdeklődést nem láttam a tekintetében, nem voltam nagy hatással rá. Eltelt két nap, barátnőmmel élveztük a nyaralást, strand, csavargás, shopingolás, stb. Este a szobánkban hullafáradtan lefekvéshez készültünk, mikor közölte, neki most nincs kedve tusolni, inkább alszik. Így is tett, én nem voltam álmos, gondoltam lezuhanyzom. A szobákhoz nem volt külön zuhanyzó, hanem a folyosó végén volt egy az összes szobához. Mivel az egész emeleten egyedül voltunk nem bonyolítottam túl a dolgot, még a szobában levetkőztem, egy törülközőtt tekertem magam köré és elindultam. Sötét volt a folyosón, de nem kapcsoltam lámpát, az alsó szintről szűrődött némi fény, épp elég. A zuhanyzó ajtaja a lépcsőfeljáróval szemben volt, mikor odaértem észrevettem hogy ül valaki a lépcsőn. Ő volt az, a nő az étkezőből. Zavarba jöttem, de éreztem, ő is.

- Szia

- Szia - válaszolta, furcsa volt a hangja, mintha szipogott volna.

- Mit csinálsz itt? Segíthetek valamiben? - kérdeztem.

- Csak egyedül akartam lenni, azt hittem itt nincs senki. Fürdeni készülsz?

- Igen, elkísérsz? - én is meglepődtem milyen könnyedén kérdeztem ezt.

- Persze, menjünk.

Előre engedtem, majd bezártam magunk mögött az ajtót. Az előbbi félhomályhoz képest a fürdőszoba fényárban úszott. Most közelről alaposan megnéztem őt, piros fürdő-tanga, piros melltartó és egy könnyű fehér felső volt rajta. Nem sokat teketóriázott, leült az egyetlen ülőalkalmatosságra, a wc lehajtott fedelére. Szinte azonnal beszélni kezdett, mintha eddig arra várt volna hogy valaki meghallgassa. Elmondta hogy 5 éve van együtt a párjával, de megromlott a kapcsolatuk, mert a pasi több időt tölt a haverokkal iszogatva kártyázva mint vele. Én, jobb híján, nem volt hova üljek, előtte álltam egy méterre, egyik kezemmel a lazán magamra terített törölközőtt tartottam, le ne essen, miközben erősen próbáltam valami semleges dologra gondolni, hogy ne kezdjen el meredezni a farkam.

- Miért álltál olyan messzire?Gyere közelebb, talán félsz tőlem?-hirtelen váltott témát, kicsit meglepődtem

- Igen - válaszoltam, de azért közelebb álltam. Benyúlt a törölköző alá és a combom kezdte simogatni.

- Van hozzá kedved? - kérdezte

- Persze, de a barátod nem fog hiányolni?

- Lent isznak a haverjaival, szerintem fel sem tűnt neki hogy eljöttem. Na, gyere, még közelebb!

Egész elé álltam, ő akkor már a golyóimat maszírozta. Mit veszíthetek alapon elengedtem a törölközőt, hagytam leesni. Már pucéron, kemény farokkal álltam előtte. Egy pillanatra átfutott a fejemen, milyen jó hogy tegnap borotváltam, lehet ciki lett volna a szőrös farok, bár nyilván látott már sokfélét.

Jobb kezével még mindig a már kemény zacskót maszírozta, ballal megfogta a fenekem és bekapta a farkam. Nem teljesen, félig, kicsit időzött rajta közben éreztem a nyelvét ahogy játszik. Kihúzta, kézzel kicsit rásegített, majd újra bekapta, most mélyebben. Egyre jobban belelendült, egyre hevesebben szopott. Volt már dolgom néhány nővel, de nála éreztem először hogy tényleg élvezi a dolgot és nem csak az én kedvemért csinálja. Nem kellett sok idő, pár perc, éreztem közeledik a pillanat, próbáltam kihúzni a farkam a szájából, de nem engedte. Belemarkolt a fenekembe két kézzel, nem ellenkeztem, beleélveztem a szájába, ő pedig lenyelte. Bár vágott némi grimaszt hozzá.

- Bocsi, de nem tudom megszokni az ízét, de nem akartam hogy összekend az arcom vagy a hajam.

- Nagyon jól csináltad, rég nem éreztem ilyet. Gyere, tusoljunk!

Nem ellenkezett, gyorsan levetkőzött, beálltunk a zuhany alá. Fantasztikus teste volt, barna bőr, izmos, arányos alkat, látszott rajta hogy sportolt valamikor. Teljesen beindultam rá, egyszerűen minden porcikáját kívántam, hol a fenekét, hol a melleit markolásztam, közben csókoltam ahol értem. Ő egyszer csak megfordult, nekem háttal, megtámaszkodott a zuhanyzó falán, és bepucsított. Bár nem mondta, nyilvánvalónak tűnt mit akar. Mögé álltam, megfogtam a derekát, farkammal a punciját símogattam. Nem akartam azonnal behatolni, nehogy fájdalmat okozzak, de mikor megéreztem milyen nedves, már tudtam nem lesz gond. Először óvatosan hatoltam be, szűk, de meleg és síkos volt a puncija, a farkam meg olyan kemény mintha nem élveztem volna el öt perccel ezelőtt. Tudtuk mindketten hogy nem sok időnk van, ezért nem játszottam tovább, határozottan kezdtem el mozogni. Nem sok idő kellett, pár perc, és megint elmentem, de most vele együtt. Kicsit még pihegtünk, majd kijöttünk a fülkéből és megtörölköztünk.

- Kár hogy nincs több időnk-mondta

- Igen, én is sajnálom, nagyon jó volt veled.

- Örülök hogy összefutottunk, de most már mennem kell, szia, légy jó!

Búcsúzóul még adott egy csókot, kilesett a fürdőből, majd kilépett és elment. Nem láttam többet, reggel korán hazaindultak. Akkor kapcsoltam, hogy tulajdonképpen még a nevét sem tudom, valahogy elmaradt a bemutatkozás, így esélytelen hogy esetleg interneten megpróbáljam megkeresni. Hát ez van, talán ha a sors akarja még összefutok vele.


» válaszok megtekintése vagy megválaszolása


Lilla

téma hetero - 10-21-2013, 20:18


Lilla


December: már magunk mögött hagytuk a pályaudvart, a busz békésen fúrta bele magát a koraesti sötétbe. Szinte érezni lehetett a közelgő havazás előszelét. Régen várt békét adtak az ismert kanyarok, a csöndes országút.

2013. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű!Ha ez igaz,akkor nagyon erős és kitartó vagy,mások ilyenkor már az életüket... Szerintem kicsit próbálj meg jobban barátkozni pár férfi ismerősöddel/munkatárssal,talán ez segít legyőzni,hogy nem minden férfi ilyen.
2013. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mit mondhatnék... szomorúnak nevezhetném, de ez mégiscsak az életed, hogy jövök én ehhez? Részvét meg minek, azt mondtad jól megvagy.

Remélem Domingónak sosem gyógyul meg a farka, örökre viseli majd a jelét annak amit veled tett... Bosszant, hogy valaki ennyivel megúszhatja ha ilyet tesz, undorítóak az ilyen emberek.

19/f

2013. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!