Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne kezdjek ezzel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne kezdjek ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés
Bulimiás vagyok már majdnem egy éve , hamarosan megyek egy dietetikushoz csak egy gond van ezzel az egésszel , vagyis inkább több , mindentől elmegy a kedvem a pasizástól a barátaimtól a tanulástól ráadásul ebben az évben lenne a legnagyobb szükségem rá.Nagyon fontos lenne , hogy valaki szeressen valamikor nagyon nagy hiányérzetem támad de amikor végre belekerülök egybe elmegy tőle a kedvem, de ez az utolsó párkapcsolatom óta van így , egy picit duci koreai gyerek volt , de nagyon jó fej és jóképű is csak úgy látszik nem ő volt az igazi.És most van egy legjobb fiú barátom 19 éves most februárban lesz 20 , nagyon megszerettem de ős is ugyanígy van vele, mint én , pedig úgy érzem ,ha együtt lennénk , mint egy pár az nagyon jó lenne mivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk.

2013. nov. 6. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. De jobb bulimiásnak lenni mint anorexiásnak.
2013. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb pszichológushoz menj, ne diatetikushoz. Előzőnek annyiból nincs igaza, hogy ez is nagyon veszélyes tud lenni, kisebesedhet a gyomorszájad, illetve már akkor is visszajön a cucc, ha nem szeretnéd. Plusz mindenféle hiánybetegséged lesz.

Ráadásul minden ilyen étkezési zavar, komoly önértékelési probléma miatt alakul ki. Meg kéne már érteni hogy 45 kg felett is nő egy nő. Sőt... A valódi túlsúlyra (kb 80+ kg) jó a dietetikus.

2013. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne másokra támaszkodva várd a boldogságot, mert ha csalódás ér,akár a szerelemben,akár a munka,iskola,család terén, akkor mindig a mélyresüllyedés gondolata támad fel benned.

Keményen el kell magad határozni, hogy önmagadért szeretnél jobban lenni, hogy aztán legyen erőd másokért is tenni!

A tanulmányaid hidd el fontosak,majd a jövőben jól fog jönni.

2013. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , de azt elfelejtettem írni , hogy eddig két nagyon jó pszihológushoz is jártam , de az egyik fölfüggesztette a kezelést , a másikhoz meg még járok 14/L
2013. nov. 7. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kis fiatal vagy még, előtted az élet!Próbálj meg olyan tevékenységet csinálni,ami örömöt okoz! Sport,kirándulás,varrás,festés,rajzolás-egyszóval bármit! És ne légy egyedül,legyél sokat a szeretteiddel,barátokkal,akikkel jól tudod érezni magad!


Én tudom, hogy fontos a külső,hidd el az én kamaszkorom is rossz volt a külsőm miatt.Az anyám állandóan,a mai napig is azt hiszi, hogy kövér vagyok,ezt súlykolta belém kiskoromtól kezdve.Holott nem voltam az sosem...Hát gondolhatod,ez is szörnyű. Nehéz volt elfogadnom és megszeretnem magam,pedig ez az egyetlen megoldás.


Remélem te is rájössz arra, hogy értékes,értelmes lányzó vagy!

2013. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezeket a tanácsokat:) és igen próbálom lefoglalni magam , szinkronúszó vagyok és heti 9 órát edzek.Próbálok olvasni és nyelvet is tanulok , mivel nulladik évem van.
2013. nov. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!