Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha lenne egytitkos trükköm arra, hogy az emberekre varázslatot szórjak és mindenki összejönne azzal, akivel szeretne, de azért, mert a vágyott ember is beléd lenne szerelmes a trükk hatására? :-D

Figyelt kérdés
Mi lenne a jutalmam? :-D
2013. nov. 6. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

De ha én mást akarok szeretni, vagy senkit, esetleg magamat mert egy önzö disznó vagyok.

Erre jön valaki egy varázspálcával és jól bekavar nekem. Morcos lennék, csakúgy mint Brad Pitt, amiért Angelina ezután nem belé, hanem 4 millió kamaszba lenne szerelmes

2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tőlem megkapnád a sosem elért szerelmem gyerekeit, és a feleségét! :p
2013. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:D:D:D Alice Drága, nem mondtam, hogy van a kezemben megoldás, a kérdés idelista. :D Köszi emberek! :D LOVE you.
2013. nov. 6. 22:12
 14/19 anonim ***** válasza:
A jutalmad az lenne, hogy neked is adott lenne a viszonzott szerelem. Hát nem elég ? :)
2013. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt szólnám hozzá, hogy: hű de jó! Össze jöttem pont azzal akivel akartam. Jaj, de jó.
2013. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Minden varázslatnak ára van. Így hát nem érdekel.
2013. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az "X szereti Y-t, Y szereti Z-t és Z szereti X-et" típusú szerelmi körökkel/láncokkal mit kezdenél? Főleg, ha az páratlan tagszámú (de már kettővel oszthatóság esetén is bekandikál az a bibi, hogy a társaság fele nem azzal jön össze, akivel eredetileg akart volna).
2013. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na leszek a legjob barátod
2014. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
NA SÜRGŐSSEN MUTATSD!!! NAGY SZÜKSÉGEM LENNE MOST RÁ, MERT 3 NAPJA MONDTAM EL A SRÁCNAK HOGY SZERETEM... SZÓVAL NAGY SZÜKSÉGEM LENNE ARRA A TRÜKKRE!!!
2015. jan. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!