Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem képes kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem képes kimutatni valamiképp az érzéseit a másiknak, annak nincsenek is mély érzései? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ti hogyan tapasztaltátok ezt? Mit gondoltok erről?

Én azt, hogy ez nem igaz, attól még lehetnek mély érzései, csak vannak introvertált emberek. A Ti tapasztalataitok érdekelnének...


Örvendek, ha kort és nemet is írsz.


2013. nov. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egész eddigi életemben még nem tudtam egyszer se igazán kimutatni az érzéseim, ettől még nem jelenti azt, hogy nincsenek. Egyszerűen csak nem érzem, hogy milyen módon kéne ezeket megmutatnom, vagy csak tudat alatt ellenzem azt, hogy előhozzam ezeket magamból. 18/F
2013. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem képes kimutatni annak nagyon mélyek az érzései, pontosan azért, mert "bent maradnak", és

belülről mélyül tovább. Ha ez stressz, vagy valami fáj, akkor pedig rágja.

2013. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eléggé introvertált vagyok, de úgy tudok szeretni, hogy nem bánom azt sem, ha belehalok :) Van a szeretetnek az a szintje, ami egyszerűen kirobban az emberből. Simán ki tudom mutatni, nincs ezzel gondom.
2013. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom Dowd-hoz. Itt egy kis érdekesség ami szerintem kapcsolódik ehhez. (azért nem érdemes Bibliának venni)


[link]

2013. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolódom Dowd véleményéhez.
2013. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:

Dehogynem, pont ezaz, hogy elnyomja őket, és úgymond a mélybe elraktározza, amit nagyon nehezen tud felhozni, és nem is mindenkinek, illetve nem mindenki előtt.

Mert kételkedhet másokban de ugyanakkor a saját érzéseiben is. Illetve olyan is van, hogy nem bízik meg annyira a másikban , hogy azt felhozza előtte, kimutassa, mert annak lehet negatív eredménye is.


És ehhez egy megfelelő személyt kell találnia, ami nem könnyű. Van akinek nehéz ennyi. Van aki meg dobálózik a szavakkal, kimondja "mert azt kell mondani".

2013. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az introvertáltaknak általában mélyebbek az érzéseik.
2013. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!