Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy nem akarnak jönni a csajok?

Figyelt kérdés

Elvileg nem vagyok csúnya gyerek, szokták kérdezgetni lányok néha, hogy van-e barátnőm, meg így mosolyognak de ennyi.

Még egyszer sem éreztem hogy tetszenék valakinek, vagy ilyesmi.

Lányokat szoktam elhívni ide-oda találkozni csak úgy, el is jönnek, de így ennyi.


Micsinálok rosszul?

Igazából és nem olyan vagyok hogy a farkam után megyek, nem szoktam megdugni senkit, sőt még senkit.

Azt várnám hogy engem szed fel egy lány, de hiába.

Lányok ha láttok egy jó pasit, van esély rá hogy ti szeditek fel? Vagy ilyenről azt gondolnátok hogy biztos csak azt akarja?



2013. nov. 8. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt várnám hogy engem szed fel egy lány, de hiába. <-- a hiba megtalálva.

Ne várd a sült galambot, tubicám.

2013. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát azt várhatod :D kezdeményezz te
2013. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

unalmas vagy. ennyi.

ha én randira hívok egy csajt, már az első pillantásából látom, ohgy megvan, vagy nincs.

ha nem ugy néz rám már az elején, akkor mindegy, és tét nélkül játszom...aztán ha idpközben emgkedvel, az csak jó.

ha viszont látom a csajon, ohgy bejövök neki, akkor picit visszafogottabb, kedvesebb vagyok, próbálom emgtudni mi tetszik neki, és mi nem. doboma témákat, de csak finoman.

nemnagy dolog az egész :)

2013. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiúk 70%-a azt várja, h a lány tegye meg az első lépést...ezesetben, jó várakozást, édeseim.:)
2013. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen, és tudok várni
2013. nov. 8. 18:49
 6/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor ha várok, akkor akár 1000évig is várhatok?
2013. nov. 8. 18:58
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy volt már fel akartak szedni, és megcsókoltak így diszkóban, meg így elvoltam, de amikor megkeresem őket csak ennyi: én nem akarok semmit, csak jól akartam magam érezni. Mondom köszi!
2013. nov. 8. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi telik tőled, hogy vársz, akkor várhatsz...de hidd el, a csajok többsége azt akarja, hogy a pali kezdeményezzen.Ha ilyen makacs vagy, mi nem tudunk segíteni.
2013. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!