Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nehéz gyermekkorból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nehéz gyermekkorból származó lelki sérüléseket képesek vagytok tolerálni?

Figyelt kérdés

Bocánat,ha hosszú.

Igazából nem is mondható nehéz gyermekkornak mert anyagilag mindenem megvolt,de lelkileg kicsinált.Bonyolult helyzet alakult ki,egyszerűsítve a szüleim házassága megromlott én pedig a közös lakásban maradtam apámmal,anyám pedig félig itt,félig az új párjánál lakott.

Apám sajnos enyhén alkoholista,borzasztóan rendetlen,hanyag,indulatos,hangulatember.Anyám pedig erős jellem.Mindenen összekaptak.

Kb.10 éves koromtól úgy éltem,hogy az iskolában kellett teljesítenem,de hazaérve nem egy békés otthon hanem folyamatos feszültség várt.Egy idő után rettegve vártam,mikor robban ki anyám magas,ideges pörölése amire apám trágárságokat vagdos vissza aztán a "robbanás",csapkodás,üvöltés,sírás...A feszkót sokszor rajtam verték le,mindenbe belekötöttek amit csináltam,velem ordítoztak volt hogy zsaroltak.Mindentől eltittak,bekorlátoztak.Elvesztettem a barátaimat.Volt egy súlyos betegségem ami alatt elhíztam,a jegyeim leromlottak.

Végül rengetg harccal sikerült kicsit önállósodni,újra elkezdtem sportolni,el tudtam néha járogatni.

De az önbizalmam eltűnt,félénk vagyok,csendes,nehezen bízok meg bárkiben is,érzéketlennek mutatom magam,mogorva vagyok,de csak borzasztóan vágyom rá,hogy valaki szeressen.Persze sose sajnáltatom magam csak most írtam le így ezt.

Van olyan lány aki ezt megérti és képes tolerálni? Hogy próbálok változni de ennyi év szenvedést nem 1 perc elfelejteni? Vagy csakis a nagyszájú macsóknak van esélyük,egy ilyen fiú már férfiatlan?

Köszönöm.

18/F


2013. nov. 8. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet,csak annyi különbséggel,hogy apám részegen még meg is verte anyámat,előttünk!El váltak,de a mai napig egymást marják.Az hogy ezáltal tönkre vágtak minket lelkileg az egyiket sem érdekelte!S bizony ez kihat rám is.Néha nagyon depressziós tudok lenni,szakemberhez jártam,de nem éreztem azt,hogy ez jó lenne.Félénk vagyok,nem nyitok szinte senki felé.Senki nem látja a bennem kavargó nyomort,amit érzek.Húztam jó pár falat,amit eddig nem is sikerült senkinek megmászni,mert rettegek attól,hogy velem is ugyan ez megtörténhet.Féllek szeretni,barátaim nincsenek.
2013. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet bár nekem fordítva a suliba baszogattak éveken keresztül,sajnos nagyon kihatott az életemre.Érzékeny vagyok nagyon és még sok más dolog.

Igen van olyan lány aki ezt tolerálja csak kevés sajnos :(

a volt barátnőm azt mondta szereti az érzékeny pasikat :) ugy hogy fel a fejjel

2013. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!