Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

19éves srác vagyok, és úgy érzem hogy mind a 2 nemhez vonzódom valamennyire. Volt barátnőm is és minden rendben tehát állni állt, de valahogy a fiúkra is. De leszögezném hogy NEM VOLTAM FIÚVAL SOHA. De nem is tudom mint ha valami vágy belülről azt súgná hogy igen legyek meg hogy kell. És lassan beleőrülök ebbe .

Elég visszahúzódó is vagyok tehát kicsit ilyen depis féle de most zavar van a fejembe.



2013. nov. 9. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél fiúval is ha szeretnél. Azt legfeljebb ha nem jön be akkor megnyugodhatsz hogy hetero vagy mégis, ha meg bejön akkor meg volt egy jó élményed.
2013. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Korod béli srác vagyok, én se voltam még fiúval. Annyit tudok mondani, fogadd el önmagad, mást nem tudsz tenni.

Ha bejönnek a fiúk is, örülj neki szélesebb a választék :)

Ha gondolod, írj privátot.

2013. nov. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
31%
Norbi, te vagy az?
2013. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetni, stb. Lehet ha lenne vki aki megölel, stb megnyugodnál. Nem szabad h ez az rágódás az életed megkeserítse! Nekem is írhatsz ha szeretnél
2013. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. nem norbi vagyok :)
2013. nov. 26. 21:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Háát pedig már ez tönkre teszi az egész életemet. ugyh lehet hogy ezzel már elkéstem :(
2013. nov. 26. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!