Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetoválásról mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválásról mi a véleményetek? Főként lányok vélemény érdekelne.

Figyelt kérdés

Drótkerítés mintájú tetoválást szeretnék. Nem túl nagyot szeretnék, azért is választottam ezt. Nem akarom, hogy ebbő la későbbiekben hátrányom származzon. Szóval csajok, mit szólnátok, ha ilyen tetoválás lenne a pasitokon?

19F



2013. nov. 9. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a tetovalt pasik,foleg ha tobb is van rajtuk,es valami egyedi,nem csak ugy :)
2013. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom a tetoválásokkal :)
2013. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hova szeretnéd?
2013. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szeretem de csak akkor ha jol néz ki amugy nem áll jol mindenkinek :-)
2013. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kigyúrt pasikon szexi te az vagy?
2013. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2013. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát válltól olyan 10 centire, és ugye körbe. Nem vagyok annyira kigyúrt, de nem régóta kezdtem el gyúrni, bár nem leszek testépítő, meg ilyen izomtömeg növelőket se fogok szedni.
2013. nov. 9. 13:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Alapból nem igazán rajongom a tetoválásokért, de ha jó helyen van és jól néz ki, még szerintem is lehet vonzó. Viszont a drótkerítés nem hiszem, hogy nagyon bejönne...

20/L

2013. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" Nem akarom, hogy ebbő la későbbiekben hátrányom származzon. " - ha így gondolkozol, inkább ne is varrass magadra. A tetoválás ÉLETFORMA, és nem valami kiegészítő, ami "hátrányt" okozhat ha nem "megfelelő" helyre készül. Ettől nem leszel menő. A tetoválás nem erről szól.

20N

2013. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vállon szexi tud lenni, pedig én egy konszolidált, tetkómentes lány vagyok. :-) De az a jó, ha sima pólóban nem látszik, meg akkor talán a "későbbiekben" sem lesz hátrányodra.
2013. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!