Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan szinte minden sarkon találnak maguknak párt, még mások évekig próbálkoznak sikertelenül?

Figyelt kérdés
Mivel tudnak ők többet vagy mit tudnak, amit mások nem? Vagy szimplán csak a szerencsén múlik a dolog?
2013. nov. 9. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden sarkon? Hehe.
2013. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szimplán azon múlik, hogy kinek mik az elvárásai, milyen a kisugárzása, az önképe és még rengeteg más tényezőn...


Általában akik ki vannak magukkal békülve és jól lövik be a mércét, amit a másik nemmel szemben támasztanak, sok párkapcsolatra tehetnek szert.

2013. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfiaknál azon múlik, h mennyire jóképű az illető, nőknél pedig azon, h mennyire normális, illetve mennyire válogatós.
2013. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki kiáll a sarokra, annak mindig akad jelentkezöje..
2013. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

# 2 nagyon jót írt.


Először is nagyon fontos az önismeret:

-tisztában lenni azzal, hogy mik az erősségeim, mire érdemes ráerősíteni a siker érdekében,

-tisztában lenni azzal is, hogy milyen hiányaim vannak és hogyan tudom azokat kompenzálni,

-az önismeret révén tudatosítani, hogy milyen partner illik hozzám, reális elvárásrendszert alkotni, és az egyáltalán nem baj, ha ahhoz ragaszkodunk, és nem adjuk alább


Ha van reális énképem, akkor az önbizalmam is optimális. Nem aggódom a hátrányaim miatt, mert tudom azokat tompítani. Az előnyös tulajdonságaimmal képes vagyok élni. Akkor nem zavar a visszautasítás sem, mert tisztában vagyok azzal, hogy nem felelhetek meg mindenkinek (hiszen nekem sem felel meg mindenki), és nekem olyan partner kell, akivel egymást keressük.


Ennyi a titok, szerintem. (Én pl. nagyon könnyen ismerkedem, teremtek kapcsolatokat, szóval a gyakorlatban is bizonyítom a fentieket.)

2013. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2013. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok függ attól, hogy ki milyen "értékű a piacon", továbbá milyen környezetben mozog és milyen könnyen teremt kapcsolatokat.
2013. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyen kapcsolatról van szó. Feltételezem, hogy általában az első csoport valami könnyedebbre vágyik, a második pedig komolyra.
2013. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfiak közül a jóképűbbek, magasabbak, gazdagabbak találnak könnyebben párt, nők közül pedig a normálisabbak, háziasabbak, kedvesebbek.
2015. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!