Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőn vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn vannak NORMÁLIS lányok?

Figyelt kérdés
Akik kimondottan tartós kapcsolatot szeretnének, nem hétvégi kalandokat.
2012. aug. 16. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyiken keresnek alkalmit?
2012. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiken. Hol vannak akik hétvégi kalandot keresnek?
2012. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fizetősökön
2012. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne társkeresőz.


Igazából az se érdekel, ha nem fogadod meg amit mondok, neked lesz később bukta, nem nekem.


Anno én több ízben is társkeresőztem, hol rövidebb, hol hosszabb ideig. Társkeresőn az ALAP probléma az, hogy olyan lányok regisztrálnak, akiknek van egy kis bibi a fejükben: pl. nincs elég önbizalmuk, és CSAK azért regisztrálnak, hogy megnézzék, hány pasi fogja bejelölni őket. Ettől megnyugodnak, és törlik a profilt.

Vagy csak egyszerűen szórakozni akarnak, és nem keresnek komoly kapcsolatot.


Másik probléma, ami eléggé elterjedt, hogy POFÁRA mennek.

Elsődleges a profilképed, ha nem vagy a zsánerük, nincs esélyed se adatlappal, se üzenetekkel, semmivel.


Ha nagy mákod van, és találsz valakit, aki szóba áll veled, és normális, akkor is ott van még a bizonytalanság,

hogy mi van akkor, HA más képeivel ismerkedik a társkeresőn, vagy csomó minden hazugság.


Ne lepődj meg, ha az alábbi szövegeket kapod majd társkeresőről:


nem keresek komoly kapcsolatot = nem akarok veled komoly kapcsolatot

kíváncsiságból regisztráltam fel = régóta van pasim

nem vagy az esetem = nem vagy nagy szám

nem is tudom minek regisztráltam be = hogy megnézzem, hány palinak jövök be...



Mielőtt a szavakon lovagolnál, 3 éve, és 10 hónapja van barátnőm, 23 éves vagyok, és ezeket akkoriban 18-19 évesen próbáltam ki.

2012. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Bocs de ez nagy baromság!Rengetegen találnak párra társkeresőn!Igen, ki lehet fogni akik össze-vissza hazudnak,vagy lelki sérültek stb, de sokan ott találtak párt.


Kérdező:

Hány éves vagy?

2012. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, a képemmel nincs gond, csak úgy látszik "túl nagyok" az igényeim :(

A gond az, hogy a 30-40 éves nőket alig bírom levakarni magamról, de a velem egykorúak észre sem vesznek.

2012. aug. 16. 20:06
 7/7 anonim válasza:
Én is próbálkozom egy ideje társkeresővel,de engem iscsak a papa korabeliek találnak meg :/ 23/L
2012. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!