Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen visszafiatalodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen visszafiatalodtam, ez normális?

Figyelt kérdés

Nemrég váltunk szét a 10 évvel idősebb párommal. Mindig azt éreztem mellette, hogy komolytalan vagyok, ezért próbáltam komoly felnőtt módjára viselkedni. Mindig is az idősebb pasik érdekeltek.

De ma, amikor átmentem a boltba, egy csomó velem egyidős fiú volt ott, és teljesen zavarba jöttem a jelenlétükben. Valahogy az egyik percben még idősnek éreztem magam hozzájuk képest, a következőben pedig legszívesebben leszólítottam volna egyet.. Tisztára hülyének érzem magam, mintha 5 évet fiatalodtam volna 5 perc alatt, miközben néztem őket. Meg is tudtam volna valamelyiket kívánni, be is nedvesedtem a gondolatra.. Mi van velem?



2013. nov. 9. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Merre is jársz te boltba?
2013. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát szukás vagy, úgy tűnik. :D
2013. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elkezdtél szabadon élni végre-valahára
2013. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rájöttél, hogy beérett a korosztályod és van keresnivalód náluk.
2013. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Agyilag is visszafejlődtél?
2013. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tescoba mentem.

De nem szó szerint, csak keztem komoly felnőtt nőnek érezni magam, mintha legalább 24 lennék, de a fenébe is, még csak 19 vagyok, és ahogy néztem egy csapat srácot, ahogy piát meg chipset vettek, hogy nekem is még buliznom kéne, meg velem egykorúakkal lógnom. Komolytalanok ugyan, de 2 évig eleget voltam már komoly..

2013. nov. 9. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Benjamin Button szindrómában szenvedsz.
2013. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

*kezdtem

**az jutott eszembe, hogy nekem is..

2013. nov. 9. 23:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, segítek a válasz eldöntésében, hogy mi is van most veled! :)
2013. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondta az exem, hogy fél attól, hogy én még élni akarok, nem éltem ki magam, blabla... és csak most kezdtem érezni, hogy ez valóban így van, hogy már nem vagyunk együtt. Vén banyának éreztem magam, erre pár hapsi belebámult a dekoltázsomba, meg a hátam mögött pusmogtak. :D
2013. nov. 10. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!