Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ahhoz, hogy egy csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ahhoz, hogy egy csajra csak haverként tudjatok tekinteni, milyen jellemvonásokkal kell bírnia?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert akikhez eddig közelebb kerültem, túlzás nélkül állíthatom, hogy EGYTŐL EGYIG úgy viszonyultak hozzám, mintha azonos nemű lennék velük. Ez az esetek jelentős részében tök jó, mert biztosra vehetem, hogy hátsó szándékuk nincsen, de amikor az aktuális kiszemeltemen is ugyanezt tapasztalom, az enyhén szólva hervasztó tud lenni. Érdekelne hát, melyek azok a tulajdonságok, amik ezt váltják ki a többségből (tegyük most félre a "mindenkinél más" dolgot, egy átlagréteg mindig van, és azt az idő múlásával egyetemben egyre vastagabbnak érzem).

A "ronda vagy" típusú válaszokból nem kérek, szeretném tudni, ha az igazság ennél árnyaltabb.


2013. nov. 10. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én haver zónába is általában olyan csajokat veszek akik tetszenek külsőre is szóval ha szingli vagyok és nekik is van rá affinitás néha becsúszik a szex is. A lényeg, hogy azért vannak barátként mivel van 1 vagy több olyan tulajdonsága ami miatt nem tudnám vagy nem akarnám elképzelni vele milyen lehet egy kapcsolat. 23/F
2013. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha buta, ha ribi, ha vmiért nem illünk egymáshoz, stb. A csúnyaság nem akadály.
2013. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
flörtölj vele..olyan dolgokat mondj ami két értelmű is lehet..kerülj hozzá közelebb például karold át vagy simogasd meg vagy hasonló..
2013. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csúnyának kell lennie.
2013. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1

"van 1 vagy több olyan tulajdonsága ami miatt nem tudnám vagy nem akarnám elképzelni vele milyen lehet egy kapcsolat."

Igen, sejtettem, és jól jönne, ha valaki arra is kitérne, ezek a tulajdonságok általában micsodák/milyen jellegűek.


#2

Tehát az, hogy valakit butának/r[i]bancnak tartasz, nálad nem zárja ki, hogy jó viszonyt ápolj vele? Ha te a magát csúnyának vélő, veterán 55%-os vagy, megértem, miért írod, hogy a külső nem szempontod. Mi az, ami ellehetetlenítheti az összeillést?


(#3

A legutóbbi esetben miután nekem tetszeni kezdett a srác, kiderült, hogy egy közeli barátnőmért van odáig és engem választott bizalmasává az ügyhöz, tanácsadójává a megkaparintáshoz mondván, hogy nálam jobban senki sem ismeri a lányt. Ilyenkor sajnos nem túl gyümölcsöző a csáberőm bevetése, márpedig ha mindannyiuk annyit lát csupán bennem, mint ez a delikvens, könnyen előfordulhat a történet megismétlődése. Majd megfogadom a javaslatod és próbálok sietni, mielőtt elfoglalnák előlem a nyerget.)


Köszönöm nektek, felpontoztam mindenkit.

2013. nov. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!