Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van élni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van élni, ha a lányok a rondaságom miatt örök magányra és szüzességre ítélnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon ronda vagyok, és ezért egy lány sem akar járni velem. Mi értelme így az életnek?

2013. nov. 10. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarsz indulni a ronda fiúk felvonuláson?
2013. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Ezer plusz egy elfoglaltság van a szexen kívül, amelyeket neked is van lehetőséged művelni.
2013. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Jó, elég lesz, már unalmas.
2013. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
küldj egy képet :) én is ronda vagyok szóval elfogult leszek :D
2013. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Semmi. Legalábbis ha olyan ocsmány vagy, mint én, akkor soha, egy lánynak sem fogsz kelleni az fix. És majd papolnak itt, hogy változtass a külsődön, meg a hozzáállásodon: HÜLYESÉG! Ha tényleg ronda vagy, sehogy nem lesz senkid, hiába is várod.
2013. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
67%

egy ronda lány biztos vár hogy meghódítsd.

Biztos nem vagy ronda csak ezt hitették el veled.

Változtass magadon ha valami nem tetszik.

Kezdj el valamit sportolni az növeli az önbizalmat.

2013. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 igen igazad van!!! én is ezt magyarázom folyton! de mondjuk megnyugtató hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen. világ ronda szüzei, egyesüljünk. 18/L
2013. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Rosszabb úgyse lehet, és ha rosszul sül el, akkor tanulj meg magadon nevetni. Aztán figyeld magad, csiszolgasd a csajozó technikád, és majd csak beüt egyszer. A másik lehetőség, hogy dolgozz keményen, legyen sok pénzed, és vedd meg magadnak az illúziót, hogy barátnőd van. ^^ Csak azt felejtsd el, hogy a pénz az oka. :P
2013. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha magadat is rondának és utálatosnak tartod, akkor miért várod el, hogy a lányok szépnek és vonzónak találjanak?

...

Először változtasd meg a képet önmagadról.

2013. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!