Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van élni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van élni, ha a lányok a rondaságom miatt örök magányra és szüzességre ítélnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon ronda vagyok, és ezért egy lány sem akar járni velem. Mi értelme így az életnek?

2013. nov. 10. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már nem papolok a változásról, csak húzogatom a strigulákat ahányszor rondás kérdést látok és minden ötödiknél iszok egy felest. Ökör iszik magában, mondjuk elég hülye jellemre vall, hogy ilyet csinálok, szóval ez a szólás elég találó.
2013. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem mindig a külsőd a fontos, én például szívesen járnék olyan fiúval is aki nem túl helyes de kedves meg aranyos stb :)
2013. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BlackSword ***** válasza:
2013. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9: De ha "egyesülünk" akkor már nem leszünk szüzek, nem? :D (7-es vagyok)
2013. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi értelme kérdéseket feltenni, ha választ úgy sem akarok?
2013. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 libamájaskrumpli ***** válasza:
Gondolj arra hogy a ronda pattanásos kövér férfiaknak is van 1 ugyan ilyen nőjük.
2013. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!