Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác folyamatosan megbánt, pedig én kedves vagyok vele, azt miért teszi?

Figyelt kérdés
viszont közben pedig keresi a társaságom.
2013. nov. 10. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ovoda.
2013. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bunkó, hülye, dedós, stb.
2013. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert bunkó, ne legyél vele kedves a legjobb ha levegönek nézed.
2013. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 éves érett felnőttek vagyunk elvileg mindketten.
2013. nov. 10. 19:10
 5/11 libamájaskrumpli ***** válasza:
nem gondolod hogy fél? Nekem speciel sosem volt barátnőm mert mindíg véletlenül megbántom a lányokat... nem tehetek róla egyszerűen begörcsölök és öntudatlanul beszólok vagy valamivel elijesztem őket... :(
2013. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mitől félne? Kedves vagyok vele mindig. Néha olyan lesajnáló beszólásai vannak, hogy csak nézek. Mintha szőke libának gondolna. De akkor miért keresi a társaságom?
2013. nov. 10. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert áldozattípus vagy és hagyod, h valaki beléd törölje a lábát.
2013. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok áldozattípus, általában hasonló szituációban legalább leüvöltöm az illető fejét, de őt nagyon kedvelem.
2013. nov. 10. 19:15
 9/11 libamájaskrumpli ***** válasza:
DE NEM FIGYELTÉL???? MONDOM HOGY GÖRCSÖL!!! AKINEK TETSZIK VALAKI ÉS EGY KICSIT IS KEVÉS AZ ÖNBIZALMA GÖRCSÖLHET!!! AKKOR TÖRTÉNIK EZ KEZDEMÉNYEZZ TE HA AKARSZ TŐLE VALAMIT MERT NEM FOG SEMMI TÖRTÉNNI CSAK MÉG TÖBBSZÖR FOGJA EZT TENNI! ÉS AZ EGYIKŐTÖKNEK SE LESZ JÓ!
2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De hát folyton kedves vagyok vele, mosolygok rá, a szemébe nézek, erre pedig lekezelő mondatokat kapok viszonzásul
2013. nov. 10. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!