Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok szomorúak (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok szomorúak (ha azok vagytok)? Mi vagy ki miatt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 22:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mert akárhogy igyekszem, így is csak "épphogy-ketteseket", vagy pótzh-kat gyűjtök...
2013. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nem vagyok szomorú, csak a mindennapi elkeseredettséggel kell megküzdenem...majd' 7 év után megcsalt a nőm, sebaj, még mindig itthon élek, ez már nem annyira "sebaj", nincs csajom, ez baj, és szexhiányom van, ez nagy baj...iszonyatosan megdugnék egy csajt, az nem lenne baj, ám valahogy "befagytam", ez lenne a baj? :P
2013. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert elrontottam egy csodálatos kapcsolatot, és most minden egyre jobban és jobban romokban hever, iszonyatosan szenvedek emiatt.
2013. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!