Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogyha reggelenként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha reggelenként nem merevedéssel ébredek?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka az, amikor felkelek és mereven áll a szerszámom...

2013. nov. 11. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
5 év házzasság után 30 éves nőként írom neked,saját tapasztalatból,hogy az bizony nem normális. Keress meg egy szakembert.
2013. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért nem?:) Nem szokott semmi olyan álmom lenni, amitől felállna, mert jóformán csak hülyeségeket álmodok és nincsen párom sem, aki mellettem van, szóval ezek ellenére is törvényszerű, hogy minden reggel állnia kell?
2013. nov. 11. 06:46
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Az öregedés első jele, ha reggelente a derekadban érzed a merevséget! :)

Az első kommentelő hülyeséget írt!

Az-az MARHASÁGOT!!!

Ha jókor jól működik, semmi ok a pánikra.

Tapasztalatból mondom 14 év házasság, és két gyerek után (lehet, hogy három)! :)

2013. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A reggeli merevség oka független a szexuális élettől is, és az öregségtől is. Több ok közül az egyik például az, hogy kell-e vizelned. Alvás közben sokszor a legegyszerűbb módon védekezik a szervezet az ellenőrizetlen vizelés ellen, hogy zárja a kaput, merevedéssel.

Emellett persze még jó pár oka lehet.

2013. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A reggeli merevedés nem az álmoktól van,hanem attól, hogy a szervezeted kipihente magát,és a péniszed is...így jelez, hogy helló már ébren van ő is...


Szerintem sem normális.

2013. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor a vizelés lehet itt a hunyó, mert éjszaka közepén mindig felébredek és elmegyek vizelni, így reggel már nem kell.
2013. nov. 11. 15:20
 7/8 anonim válasza:
nem kell ,,olyat" álmodnod ahozz h fölálljon..... egy férfinek alvás közben álomtól függően akár 5 merevedése is lehet...(ha van ha nincs barátnője)
2013. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostanában, hogy éjszaka közepén nem mentem ki hugyozni állandóan, hanem tovább aludtam, nagyon durva merevedéssel ébredtem, szóval megtaláltam az okát a hiánynak :D
2013. nov. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!