Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

sziasztok. előre is bocsi a nem túl szép fogalmazásért, de igyekszem

2-3 napja lefeküdtem a barátommal aki.. a hasamra élvezett

amikor elment zsebkendőért és felültem és elkezdett lefele folyni.. mikor kaptam zsebkendőt először a hasamat töröltem meg utána félbehajtottam és lent is.

utána elmentem wécére pisilni és kb ennyi volt.

a kérdésem az lenne, hogy mekkora az esélye hogy terhes lettem? :s

már elötte is fájt a hasam de nem figyeltem hogy melyik része most pedig inkább lentebb

a melleim érzékenyek, de erre is csak most kezdtem el figyelni

ma reggel szédültem meg fájt a hasam aztán ettem és jobb lett de osztálytársaim is rosszul voltak, lehet hogy vírus vagy az időjárásváltozás miatt

a fejem is fáj

olvastam hogy mgasabb testhőmérséklet is lehet. melegebbnek érzem magam

a hányinger most is van :s


igazából nagyon reménykedem benne hogy ezeket csak bemesélem magamnak és csak most figyelek ezekre a természetes dolgokra, de kérlek erősítsetek meg

a menstruációm teljesen zavaros.. fogalmam sincs mikor kéne megjönnie

mielött lefeküdtünk kicsit még véreztem de utána teljesen elmúlt

azt is olvastam hogy ha meg van akkor nem kell védekezni meg utána 4 napig

ezekből mi igaz?


2013. nov. 11. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán először odalent kellett volna megtörölni steril tiszta zsepivel, aztán a hasadat. Eső után köpönyeg esete... :S Lehet, hogy terhes vagy, várj még pár napot, ha nem leszel jobban vegyél egy tesztet mindenképp.
2013. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, tudom, figyelmetlen voltam..:ss

köszönöm kommentedet!

2013. nov. 11. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ha nem jönne meg időben akkor várj még 2 napot és tesztelj


am ha ilyen lesz akkor legalább egy irrigálás vagy alapos mosdás az alfeleden

2013. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem leszel terhes, ehhez azért kajak beléd kellett volna küldeni az anyagot. A hüvely eleve savas, az a kevés cucc ami belefolyhatott azonnal semleesítődik (az ondó lúgos), a spermák nem élik túl a savas pH-t. Ezen kívül fel is kéne úszniuk a hüvelyeden és a méheden át a petevezetékeden. Na ez tuti nem fog menni nekik anélkül, hogy jól seggbe ne rúgnák őket egy kiadós befecskendezéssel.
2013. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyen hamar nincs terhességi tünet,hiszen még be sem ágyazódott volna.


Aa LEÍRÁSOD ALAPJÁN ARRA KÖVETKEZTETEK,HOGY megszakítással védekeztek,ez nem igazán a legmegfelelőbb módszer.Az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot,tehát ha nem akartok babát védekezzetek!!!!Ha ettől az "odatörléstől" nem is,de a megszakítással becsúszhat a baba.

2013. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bemeséled.

7-10 nap mire a beágyazódás elkezdődik. Onnantól termelődik a HCG nevű hormon, ami a terhestünetekért is felelős. Magyarán még nem érezhetsz semmit.


Ettől függetlenül lehetsz terhes.

Főleg, hogy a leírásból úgy tűnik, gumi nélkül járt benned. Sikeres megszakítás esetén is bekövetkezhet terhesség.


"azt is olvastam hogy ha meg van akkor nem kell védekezni meg utána 4 napig

ezekből mi igaz?"


Ezekből SEMMI. Egy nő a ciklusa bármelyik napján teherbe eshet, csak az esélyek mások.

Menzesz alatt is lehet spontán peteérés, illetve rövid ciklus esetén a normál, rendes ovuláció is eshet akár a menzesz végére is. A hímivarsejtek a női szervezetben pedig akár 5 napig is életképesek.

2013. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Mindig kell védekezni.


Ne tessék meglevő egzisztencia nélkül naptármódszerezni, főleg akkor ne, ha még nem is szabályos a menzeszed. Kész orosz rulett a dolog.


Persze, ha nem megy el benned, akkor kevesebb az esélye, hogy terhes vagy, de jóval nagyobb, mint ha húztatok volna gumit... Ha meg nem elég intenzív az érzés gumiban, akkor írass gyógyszert, az amúgy is biztosabb, ha normálisan szeded.


Igazán lehetnétek felelősségteljesebbek. Egyikőtök sem akar még babát, nem?

2013. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen ezekben teljesen egyetértek.:ss védekezni kellett volna és jobban odafigyelni. innentől kezdve erre jobban odafigyelek

nagyon szépen köszönöm a hasznos kommenteket!!

2013. nov. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!