Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Csak barátsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Csak barátsag vqgy több?

Figyelt kérdés
Most mentem egy új iskolába 15/L vagyok. Vanegy osztálytarsam akivel egy időre nagyon jjóban lettünk de most már annyira nem viszont nekem ez a srác nagyon tetszett de össze nem jöttem volna vele mert osztálytársak vqgyunk...viszont az évfolyamon van egy másik srác akivel nagyon jóban vagyok eleinte csak barátként tekintettem rá mert úgy gondoltam hogy nem az esetem de közben nagyon jóban lettünk és lehet hogy veleszerettem de nem teljesen tudom hogy mit érzek oranta mert közben a másik srác is tetszik..azt nem tudom h az évfolyamtársqmnak bejövok e de más lányokat is ölelget de velem sokkal többet foglalkozik meg amikor odaérek a társaságulba ugy néznek rám a haverjai hogy na megjött a "csajjelölted"...szerintetek bejöhetek beki? A legnagyobb babaj pedig qz hogy a két srác jóban van. :/

2013. nov. 11. 19:24
 1/4 anonim válasza:
Ha mind2-nek tetszel akkor felejtsd el őket :) Baártok közé soha nem szabad állni.
2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vajonugyanolyanidegesitohaszoközesekezeteknelkülirokminthavesszöesekezeteknelküljeeeigen
2013. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első köszi.:) 2. Bocsi de telórol nehéz írni és a veszzőkre így is nehéz odafigyelni
2013. nov. 11. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
leírni nagyon hosszú lenne, de ha neked is jó úgy, skypeon megpróbálok segíteni.
2013. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!