Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a roma lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a roma lányokról?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok velük?
2013. nov. 12. 06:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez elég nagy poén legalábbis nálam,ugyanis gyűlölöm a cigányokat undorral nézek mindegyikre el is kap a hányinger de a legnagyobb poén hogy a barátnőm is az de nem az a barna bőrű paraszt stb... Nem látszik rajta családja sem olyan nemis úgy viselkedik 1/8-ad részben az de nem.nagyon zavar amíg nem.úgy nézki és nem viselkedik.úgy
2013. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is alapból utálom a cigányokat bár én minden embernek adok egy esélyt mert a volt barátnőm is cigány és adtam enki egy esélyt, ami hiba volt mert csak átvert nem egyszer, nem kétszer és folyton félre lépett amit persze csak később tudtam meg és sajnos nem egy olyan exe keresett meg akik mondták hogy vigyázzak vele. Egy egyszerű bulizós discoba járo party pic..sa akikkel normális ember nem kezd ki.
2013. nov. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a baj a cigányokkal,nem bízhat bennük az ember mondjuk személy szerint nem is akarok! :D szerintem a faj elkorcsosulásai de nah legalább van normális és már 2éve és 4hónapja együtt vagyok barátnőmmel :)(első válaszoló)
2013. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mi bajozok velem?? én is cigány vagyok és viszonylag norm
2013. nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
én "cigány" vagyok, bár nem tartom magam annak, nem is úgy lettem nevelve, és nem is látszik rajtam, barna hajam van, zöldeskék szemem, és normál bőröm. Ja és ami nem jellemző a cigányokra: Szeplőő:D undorítónak találom némelyik cigány lányt, ott a 8 környékén, úgy viselkednek mint a férfiak, olyan durvák, és ez most hülyén hangzik, de nekem mindig az jut eszembe ha meglátok egyet ( ez a férfiakra is igaz) hogy koszosak, büdösek... hát nem tudom, én soha nem tartoztam és nem is akarok közéjük tartozni, nekem édesapám volt teljesen cigány, rajta látszott is... de ő sem a dzsuvásabb fajtából, édesanyám magyar volt. apám sosem akart "cigány mentalitással" ellátni engem. sőőt mindig is azt mondta hogyha lehet kerüljem őket, a cigány fiúkat meg egyenesen felejtsem is el. engem csak az zavar ha általánosítanak, a minap is felszálltam a buszra és egy 5 éves forma kisfiú az anyjával ( cigányok) vitatkoztak , természetesen úgy hogy az egész busz őket hallgatta. erre a kisgyerek felkapta a vizet és olyan jó turhással arcon köpte az anyját . gondoltam na ezek miatt ítélik el azokat a normális cigányokat-félig cigányokat, akik dolgoznak, és normális körülmények közt nevelik a gyereküket. összefoglalva, az ekte cigányoktól, és az ilyen fajtáktól óvakodni is kevés.... kerüld el akkora ívben ammekkorában csak lehet.
2013. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anti paladin ***** válasza:

Az általános viselkedés formáik miatt eleve nem bízom bennük. Ez majd akkor fog változni, ha többször fenyegetnek meg és próbálnak lehúzni egyéb bőrszínű egyének mint romák (jelenleg kb 2:8-1:9 az arány a romák "javára"...) és ha az általános viselkedési és megnyílvánulási formáik is normálisra változnak.

Saját tapasztalatok alapján mondom ezt, nem hallomás vagy tv/internet hírek alapján.

2013. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom velük. Szerintem nagyon vonzó sok roma csaj, nekem sokkal inkább izgatók, mint a magyar csajok. F26
2013. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De jó, hogy minden nap van egy rasszista kérdés.
2013. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva? :( 5-ös
2013. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"Más kultúra." Ezért valamelyikünknek alkalmazkodnia kellene a másikhoz, és tőlem a cigány kultúra igen messze áll.
2013. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!