Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a roma lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a roma lányokról?

Figyelt kérdés
Mi a bajotok velük?
2013. nov. 12. 06:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért tettem ki a kérdést, mert már nagyon bántott, hogy olyan sok a kérdés, ahol rasszistán válaszolgatnak. Egyik nagyon jó barátnőm roma származású, és imádom. Lehet hogy kicsit nagyszájú néha, de sose bántana meg, ebben biztos vagyok. Vannak persze, akik úgy lettek nevelve (elnézést kérek), mint a kutyák. Szüleik ordibálnak velük, az ilyen gyerekből nem lesz normális felnőtt általában. Az olyan embereket sajnálom, akiket ez alapján ítélnek el, mert nem minden roma rossz ember.

Köszönöm a válaszokat, mindenki kapott zöld pacsit!

2013. nov. 12. 13:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani persze. De ha a többség (és igenis a többség) putris, koszos büdös ku.rv@, nem lehet csodálkozni, hogy ez alapján ítélik meg őket.

Ezzel szerintem a kérdésedre is válaszoltam :D

2013. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mivel a cigányság általános megítélése világszerte rossz nyilván nem véletlenül, és a "fehér" emberbe eleve kódolva van a tőlük való elkülönülés és félelem, ezért én se kezdenék velük. Persze akadnak közöttük is normálisak, de teljesen természetes, hogy az emberek többsége csak a saját fajtájával szeretne összejönni.
2014. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de erre válaszolnom kellett.

Nekem semmi bajom a romákkal. Semmi nem múlik azon, hogy az embernek egy árnyalattal sötétebb, vagy világosabb-e a bőre. Én személy szerint szoktam néha kicsit irigykedni a roma lányokra, hogy szebbek, mint én, bár velem is megesett olyan, hogy nyáron, amikor jól lebarnultam, lekiscigánylányoztak... Engem nem zavar, ha romának néznek, az azonban annál inkább, hogy a cigány szó már-már szitoknak, sértésnek számít. Ja, és ezek után meg csodálkozunk, hogy a külföldiek rasszistának tartják a magyarokat... -.-"

2014. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, egyetértek vele!
2014. febr. 23. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!