Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha dugtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha dugtam egy csajjal egy buliban és most terhes?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben voltam egy házibulin ahol dugtam egy csajjal.Gumit húztam nem voltam hülye.Viszont most beállított,hogy terhes és fizessek neki.Ott elvégezte a tesztet és tényleg terhes.De hogy tőlem az eléggé kérdéses.Legalábbis az én szemszögemből.Szerinte én tőlem van mert mással nem dugott.(én nem hiszem el)

Most súlyos pénzeket követel tőle,hogy tönkre tettem az életét.De nem akarja elvetetni mert ha már megfogant megszüli és felneveli.

Köpni nyelni nem tudtam.Addig nem fizetek egy fillért se míg papír nem bizonyítja,hogy az enyém.De valami tanács?

22F-20L


2013. nov. 12. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy kivárod amíg a baba megszületik, és a vérvétel.
2013. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 zgyzgy ***** válasza:
ja, genetikai vizsgálat.
2013. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után dns teszt.
2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha használtatok gumit és nem szakadt ki nem lehet a tiéd ilyen egyszerű. De ha megvan az apasági és mégis a tiéd nincs más varia köteles leszel fizetni tartásdíjat, de azt nem ő szabja meg mennyit hanem erre van törvény és ha nem akarsz annál többet adni nem adsz ha adsz az meg csak a te jófejséged. 23/F
2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem dugd meg mégegyszer
2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed, hogy mással nem kefélt? Lehet, hogy más fattyát akarja a nyakadba varrni!
2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ingyenes jogi tanácsot nyújtok: küldd el a fenébe, ha komolyan gondolja, majd pert indít - ahol felperesként neki kell bizonyítania. Ennyi.
2013. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Elég kamu szaga van az egésznek. Egyáltalán nem életszagú a leírás alapján. Akárhogy is, a földhöz verheti a seggét, amíg nem bizonyítja hogy tiéd a gyerek. Utána se nézek ki belőled havi 10e ft-tól többet egy 22 éves srácból.
2013. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Bino ***** válasza:
Addig ne fizess semmit, amíg a gyerek meg nem születik, aztán vizsgáltasd ki, hogy valóban a tiéd -e.
2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Marad az apasági vizsgálat, az nem hazudik. Aztán ha nem a tiéd a gyerek, akkor örüljön a csaj, hogy nem jelented fel rágalmazásért. Ha meg mégis a tiéd, akkor fizetned kell.
2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!