Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudják ezt a mai fiatalok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudják ezt a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
A mai fiatalok honnan tudják, hogy éppen mikor fognak először szexelni! Több olyan kérdést látok, hogy ekkor vagy akkor lesz az első és félek, mit csináljak, stb. De mégis honnan tudják! Megbeszélik, hogy 'holnap lefekszünk' vagy mi! Hogy lehet így ellazulni! A felkiáltójelek kérdőjelek akarnak lenni, csak ez a khm.. nem engedi.
2013. nov. 12. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen beszélgetnek. Ezek ilyenek, hihetetlen ugye?
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a mai fiatalok olyan kibaşżoțț okosak....
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez már engem is foglalkoztatott, de szarok rája xd
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy beszélgetnek. Csak nem tudom elképzelni, hogy egyszer csak megbeszélik, hogy 'akkor holnap elveszítjük a szüzességünket, oké?'
2013. nov. 12. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
én nemtudom még hogy ez hogy megy, de én nem így szeretném elveszteni
2013. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most mi olyan nagy dolog benne? Én is megbeszéltem anno a párommal, hogy szabad a szombatunk, szabad szappanozni. :D Mindketten rég kész voltunk rá, tökéletes nap lett.
2013. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog, csak nekem furcsa. Nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, hogy előtte megbeszéljük.
2013. nov. 12. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az első alkalom volt, nyilván miután megismertük egymás testét is, jöhettek a spontán alkalmak.

Azért azt is be lehet látni, hogy ilyenkor jobb olyankorra időzíteni, amikor mondjuk a szülők nincsenek otthon. Ezért beszéli meg sok fiatal.

Mindenki úgy csinálja, ahogy jól esik neki.

Nem okozott defektet a kapcsolatomba, hogy ezt megbeszéltük anno.

Hatos voltam.

2013. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább nem lesz az,hogy "Van nálad gumi? Nincs. Áh,csak nem lesz baj.".
2013. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a Róka mondott a Kis Hercegnek.

Jobb lett volna, ha ugyanabban az időben jössz - mondta a róka. - Ha például délután négykor érkezel majd, én már háromkor elkezdek örülni. Minél előrébb halad az idő, annál boldogabb leszek. Négykor már tele leszek izgalommal és aggodalommal; fölfedezem, milyen drága kincs a boldogság. De ha csak úgy, akármikor jössz, sosem fogom tudni, hány órára öltöztessem díszbe a szívemet... Szükség van bizonyos szertartásokra is.

2013. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!